Namas Nr. 3: spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“

Namas Nr. 3: spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Spektaklyje gali dalyvauti tik žiūrovai turintys galimybių pasą.

Renginys vyks netradicinėje teatro erdvėje. Rekomenduojame apsirengti patogiai.

Kinetinis spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“ - tai eksperimentinis „Apeirono teatro” darbas, kuriame, naudojant gyvą objektą (aktoriaus kūną) ir negyvą objektą (daiktą), tyrinėjamas kūnų judėjimas ir juos veikiančių jėgų ryšys. Spektaklyje vizualiomis priemonėmis kuriama sąveika tarp statikos ir dinamikos, disbalanso ir pusiausvyros. Tyrinėjamas kūnų judėjimo ir juos veikiančių jėgų ryšys.

Spektaklio vizualiniuose sprendimuose prioritetas teikiamas kūnų lengvumo, asketiškumo, vaizdų ir simbolių dinamikos kūrimui. Teatras čia naudojimas, kaip terapijos priemonė, karantino apribojimuose (statikoje) gyvenantiems ar gyvenusiems žmonėms.

Įkvėpimo šiai idėjai kūrybinė komanda semėsi iš Naumo Gabo ir Antoine‘o Pavsnerio. Mintis – judesį paversti kūriniu – pirmąkart publikuota Rusijoje po Pirmojo pasaulinio karo, 1920 metais, brolių Naumo Gabo (1890– 1977) ir Antoine’o Pevsnerio (1884–1962) „Realistiniame manifeste“. Penktąjame jo punkte rašoma: „Mes atsisakome tūkstančio metų senumo apgaulės, kad tik statiniai ritmai yra esminiai elementai, naudotini plastiniame ir vaizduojamame mene. Mes teigiame, kad šių menų naujasis elementas yra kinetiniai ritmai, gebantys perteikti „tikrąjį“ laiką.

Kūrybinė komanda. Režisierės: Eglė Kazickaitė ir Greta Gudelytė. Vaidina: Greta Gudelytė, Ričardas Bartašius. Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė.

Kinetinis spektaklis „Nekaltas prasidėjimas“ yra netradicinio teatro festivalio NAMAS Nr. 3, vykstančio 2021 m. rugsėjo 9-19 d. Kaune, programos dalis. Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė. Pilna festivalio programa: www.namaskurti.ltAtlikėjai:

Kūrybinė komanda

Režisierės: Eglė Kazickaitė ir Greta Gudelytė

Vaidina: Greta Gudelytė, Ričardas Bartašius

Kostiumų dailininkė – Erika Jankauskaitė

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje