Namas Nr. 3: spektaklis – nuotykis „Sekretas“

Namas Nr. 3: spektaklis – nuotykis „Sekretas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Dėmesio! Spektaklyje gali dalyvauti tik žiūrovai turintys galimybių pasą.

Renginys vyks netradicinėje teatro erdvėje. Rekomenduojame apsirengti patogiai.

Užsimerkite ir pabandykite prisiminti patį nuostabiausią įvykį savo gyvenime. Ar gerai matote vietą, kurioje esate? Žmonių veidus? Ką girdite? Kuo tas įvykis kvepia? Kur gyvena jūsų prisiminimas? Kūrybinis duetas „Miglon“ kviečia mažuosius žiūrovus susipažinti su netradiciniu teatru ir interaktyvaus spektaklio-nuotykio metu SEKRETAS, pabandyti kartu atsakyti į klausimus: Kur gyvena prisiminimai ir kaip juos išsaugoti?

Panemunėje, netoli Nemuno, šalia smaragdiškai žalio šilo, stovi paslaptingas namas. Namas pilnas istorijų ir paslapčių, menantis kone šimtą metų. O per tokį laiką… oho… kiek visko įvyko: ir gero, ir blogo, ir linksmo, ir liūdno. Bet po truputį visos šios istorijos, kuriomis buvo pripildytas namas, nyksta. Kodėl? Tarsi spalvoti kaleidoskopo stikliukai – kiekvienas namo kambarys atskleis po mažą paslaptį ir leis vis labiau priartėti prie atsakymo.

Interaktyviame spektaklyje, pasitelkus regą, klausą, uoslę, lytėjimą, vaikai bandys išnarplioti tikrą detektyvą, kurio metu sužinos ne tik namo, bet ir Panemunės istoriją. Mažieji žiūrovai įtrauks į spektaklio siūlomą nuotykį, o žadinant jų smalsumą, vaizduotę ir kūrybiškumą, kiekvienas iš jų galės patirti, koks nepakartojamai įdomus yra netradicinis teatras.

 

Spektaklis skirtas 6-10 m. vaikams, bet mielai laukiame tiek, mažesnių, tiek ir vyresnių vaikų. Spektaklio metu reiks vaikščioti, rekomenduojame apsirengti patogiai.

 

Spektaklis-nuotykis „Sekretas“ yra netradicinio teatro festivalio NAMAS Nr. 3, vykstančio 2021 m. rugsėjo 9-19 d. Kaune, programos dalis. Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė. Pilna festivalio programa: www.namaskurti.lt.Atlikėjai:

Režisuoja:

Paulina Nešukaitytė ir Renata Bartusevičiūtė

vaidina: Artūras Dubaka ir Giedrius Bučas

šviesos dizainas -Tomas Zinkus

garso dizainas - Vygintas Kisevičius

video - Mantas Zinkevičius

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje