Namas Nr. 3: performansas „Gamma Game“

Namas Nr. 3: performansas „Gamma Game“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Spektaklyje gali dalyvauti tik žiūrovai turintys galimybių pasą.

Renginys vyks netradicinėje teatro erdvėje. Rekomenduojame apsirengti patogiai.

Šį kartą Dr. Gora Parasit performanso „Gamma Game“ žymekliai slysta į senus tuščius blaivios šventės namų rėmus: vienu metu griaunančios ir gydančios žmogaus vaizduotės laidotuves. Per beprotybės sampratą Dr. Gora Parasit kvestionuoja žmogaus prigimtį. Pabrėžiant iškrypusį trumparegiškumą, būdingą kiekvienam visuomenės aspektui, performanse „Gamma Game“ aptariamas mūsų naivumas ir neįveikiami įsitikinimai. Kaip mes galime išgyventi bet kokią egzistencinės rizikos dalį, neinvestuodami laiko ir pastangų į laukimą ir nuojautą, juk taip  galutinai pakenkiame ateities kartoms. Performanse Dr. Gora Parasit naviguoja hipersaitais, lateksu aptraukia praeitį, dabartį bei ateitį, taškosi pramoginiuose šokiuose ir aukcione skelbia po žmogiško išnykimo likusias fosilijas.

Režisierė kviečia į  elipsines dvasines pratybas, kuriomis siekiama rasti kelią į skaitmeniškai demontuotą sielą. Šiame pasirodyme Dr. Gora Parasit perdirba ir pastato sceną sąmoningai  transformacijai: nuo galvojimo apie ateitį asmeniškai ir esamuoju laiku, iki galimų ateities scenarijų platesniu mąsteliu.

Jei kalbame apie ilgalaikę ateitį: tai ką mes norime išsaugoti ateities kartoms? Jeigu išvis ką nors norime.

Kūrybinė komanda. Scenografija – Dr.GoraParasit. Meninės dalies asistentė & projekto koordinatorė – Emilija Paciūnaitė. Garso atlikimas – Pranzou ( sound/performing), Dan Beck, Vygintas Kisevičius, midi_lizard. Šviesos dizainas – Emilija Paciūnaitė. Tech režisūra: Emilija Paciūnaitė ir Lukas Strolia. Scenografijos gamyba – Dovydas Kaušikas, Izabelė Sauserytė, Emilija Paciūnaitė, Saulė Noreikaitė.

Kostiumų dizainas: Dr. GoraParasit , Patricija Minelgaitė. Kostiumų gamyba: Patricija Minelgaitė, Diana Barkovskaya, Roberta Čyžiūtė. Grimerė ir plaukų stilistė –Dorotėja Sirvydytė. Dokumentacija – Viktoras Bušinskis. Fotografas – Andrej Vasilenko

Atlikėjai: Andrėja Puskunigytė, Lukas Strolia, Akvile Dubinskaitė, Severina Venckutė. Vilniaus Dizaino Kolegija studentai aktoriai : Arnelija Kuliešytė, Eglė Kazakauskaitė, Eimantas Antulis, Dainius Alešenkovas, Titas Rutkauskas, Gabrielė Kamblevičiūtė, Karolina Šoblinskytė, Emilija Ališauskaitė. Šokėjai: Aušrinė Leitaitė, Rytis Jankauskas

Logo dizaineris – Lukas Narvilas. Teksto vertėja – Greta Eimulytė.

 

Dėmesio! Spektaklyje gali dalyvauti tik žiūrovai turintys galimybių pasą.

 

Performansas „Gamma Game“ yra netradicinio teatro festivalio NAMAS Nr. 3, vykstančio 2021 m. rugsėjo 9-19 d. Kaune, programos dalis. Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė. Pilna festivalio programa: www.namaskurti.ltRenginio trukmė: 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje