Namas Nr.3: spektaklis/ potyris „Love(less) story“

Namas Nr.3: spektaklis/ potyris „Love(less) story“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Spektaklyje gali dalyvauti tik žiūrovai turintys galimybių pasą.

Renginys vyks netradicinėje teatro erdvėje. Rekomenduojame apsirengti patogiai.

LOVE(LESS) STORY – tai judesio, vaizdo, garso ir tylos spektaklis/ potyris. Apie vyrą ir moterį kartu ir po vieną uždarame name, apie (ne)meilę ir nors nedidelę, bet viltį.

 

„Kaip aš tau pasakysiu, kad tai pjesė apie du be galo vienišus žmones, gyvenančius kartu. Jie labai myli vienas kitą ir labai vienas kito neapkenčia. Neapykanta yra kita meilės pusė, ji atsiranda tada, kai itin vienišas ir tos vienatvės išlaisvintas žmogus pasijunta esąs priklausomas. Juk žinau, kad ir tu jauti tą neapykantą […] Mes nuolat kovosime vienas su kitu, tačiau tiktai kiekvienas savyje, išorėje to niekas, nei tu, nei aš, nematysime. Pikčiausias priešas yra žmogus, bandantis atimti mūsų vienatvę ir mūsų liūdesį. Tačiau tai tas priešas, be kurio mes negalime, tai mūsų mylimas priešas. Štai apie tai ta pjesė, mieloji […].“Kęstutis Navakas „Vyno kopija“, 2016

 

Kūrybinė komanda:Šarūnas Datenis ir Severija Janušauskaitė.

 

LOVE(LESS) STORY yra netradicinio teatro festivalio NAMAS Nr. 3, vykstančio 2021 m. rugsėjo 9-19 d. Kaune, programos dalis. Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė. Pilna festivalio programa: www.namaskurti.ltAtlikėjai:

Kūrybinė komanda:&amp

nbsp

Šarūnas Datenis ir Severija Janušauskaitė

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: INCA LT, VšĮ

Daugiau informacijos: www.namaskurti.lt info@namaskurti.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje