Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Pasirodymai:

04-10

šeštadienis


19:00

Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Vilnius, COZY by Siemens arena

- 15 %
nuo 21,00 €
Perkelta į 2021.04.10

Koncertai man yra vienas geriausių dalykų, nutinkančių gyvenime. Dėl kiekvieno iš jų išgyvenu ir labai stipriai laukiu kiekvieną sykį pajust tą neeilinį ryšį per dainas, kurį turiu su jumis. Deja, stebint besivystančią COVID-19 situaciją Lietuvoje, esu priversta su dideliu liūdesiu pranešti, kad koncertą su orkestru privalome nukelti į kitų metų pavasarį - 2021 m. balandžio 10 d. Šį sprendimą pasitarus su komanda priėmiau, nes negaliu ignoruoti kylančios rizikos ir privalau prioritezuoti savo klausytojų sveikatą.

Nors šis sprendimas tikrai nebuvo lengvas, stengiuosi žvelgti pozityviai, nes kitų metų pavasarį koncertas bus įgyvendintas su dar didesne jėga ir kas geriausia, su naujom dainom iš šiuo metu studijoje gimstančio trečio albumo.
Noriu numalšinti tiek jūsų, tiek savo nusivylimą dėl priverstinai priimto sprendimo ir šiandien įkelsiu dar vieną dainą iš pirmo koncerto su orkestru Valdovų rūmuose. Prisiminkim, kaip buvo gera tada ir kartu laukim balandžio 10d.!

Jei visgi netinka naujai perkelta renginio data, Jūs galite pasikeisti savo bilietą į jo vertę atitinkantį kuponą, galiojantį 12 mėn, kreipiantis į organizatorių -> info@vilniusarts.lt - (siekiant gauti kuponą, svarbu, pateikti savo ir įsigytų bilietų informaciją bilietų platintojui). Šis kuponas galės būti iškeistas į kitus įmonės organizuojamus renginius, o jo neišnaudojus per 12 mėn., po bilieto pasikeitimo į kuponą - sumokėtus pinigus.

Visada Jūsų, Monique

Mieli žiūrovai, primename, kad visų saugumui viso renginio metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę, laikytis 1 metro atstumo ir reguliariai dezinfekuoti rankas. Valgyti ir gerti salės viduje draudžiama. Gero renginio!

Dear visitors, we kindly inform you that for the safety of all of us it is required to wear a face mask, keep a safe distance of 1 meter and use hand sanitizer regularly during the whole event. Eating and drinking is strictly forbidden inside the hall. Enjoy the event!

 

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique išskirtinėje erdvėje „COZY by Siemens arena“ pristato ypatingą pasirodymą su orkestru „Virš Vandens“.

 

Žinoma Lietuvos popmuzikos dievaitė po sėkmingos projekto premjeros Valdovų rūmuose kartu su orkestru pavergė klausytojų širdis, todėl gerbėjų prašymu grįžta su tuo pačiu projektu ir dar didesne muzikine jėga bei energija. Balandžio 25 d. „COZY by Siemens arena“ erdvėje dar kartą skambės antrojo solinio Monique albumo „Virš Vandens“ dainos ir žinomiausi atlikėjos hitai.

 

„Labai džiaugiuosi, kad tai nebuvo vienkartinis projektas ir muzikinis pasirodymas Valdovų rūmuose sujaudino publiką. Nekantrauju, kada galėsiu savo ištikimam gerbėjų ratui dar kartą pristatyti ne tik jau skambėjusias dainas, bet ir su orkestru paruoštas dar negirdėtas aranžuotes dainai „Promise” ir „Eurovizijos” scenoje skambėjusiam singlui „Make Me Human”, – pasakoja dainininkė Monique.

 

Greitu metu bus pristatyti ir koncerto svečiai, bet kol kas dainininkė nori išlaikyti intrigą. Visgi, Monique išduoda kitą paslaptį – koncerte skambės šie hitais tapę kūriniai: „Dviese”, „Nenoriu grįžt namo”, „Man nebaisu”, „Virš vandens”, „Palauk dar”, „Nauja istorija”, „Aš viena” ir „Shallow” su Justinu Jaručiu.

 

Specialias kūrinių aranžuotes orkestrui ruošia kompozitoriai Vytautas Bikus, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas bei Leonardas Pilkauskas.

 

VIRŠ VANDENS – tai tarsi išnirimas virš visko, kas mus traukia gilyn. Ir jeigu paklaustumėte manęs, kas įkvepia kurti, atsakyčiau – gyvenimas. Kiekviena daina – tai mano kasdienė istorija, kurią noriu užrašyti, prisiminti ir pasidalinti.

 Atlikėjai:

Monique

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 20 val. 12 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Lapkričio 5 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 19 val. 59 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje