Monika Pundziūtė-Monique. Gyvai

Monika Pundziūtė-Monique. Gyvai

Pasirodymai:

06-19

šeštadienis


21:00

Monika Pundziūtė-Monique. Gyvai

Palanga, Kurhauzas

nuo 21,20 €

 

Renginiuose nėra reikalingas „galimybių pasas”.

Bilietus platina Tiketa.lt – kiekis ribotas! 

Nida:

Durys –19:00val.

Koncertas –22:00val.

 

Palanga:

Durys –20:00val.

Koncertas –21:00val.

Atlikėja Monique po ilgos priverstinės pauzės grįžta su trenksmu – scenoje naujai suskambės klausytojų pamilti hitai, bus daug sentimentų ir tikros nuoširdžios muzikos, o koncertų kulminacija taps – švieži, dar niekur negirdėti atlikėjos kūriniai.

„Gyvi susitikimai su klausytojais man yra numeris vienas, kurio labiausiai pasiilgau. Neilgai gali ištverti be to, kas tave verčia jaustis gyvu. Scena man yra ta vieta, kurioje jaučiuosi labiausiai savo vietoje pasaulyje. Muzika bus artima, žinoma ir spėta pamilti. Tačiau karantinas atnešė ir gražių dalykų muzikinių premjerų, kuriomis nekantrauju pasidalinti su visais“, neslepia džiaugsmo atlikėja.

Monique savo muzikine kūryba dalinsis didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Birštone ir pajūryje: Palangoje, Nidoje ir Klaipėdoje.

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas.
Siekdami užtikrinti jūsų saugumą renginio organizatoriai atnaujino svečių susodinimo planą, pasirūpino dezinfekavimo priemonėmis, bus matuojama atvykstančių koncerto svečių temperatūra.
Atsakingai mėgaukitės muzika!Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 2 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 5 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje