Miesto festivalis „Vilnius ORE”

Miesto festivalis „Vilnius ORE”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Renginys yra stovimas. Renginyje bus prekiaujama maistu ir gėrimais. Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus bilietas galioja tik su Galimybių pasu.

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: https://bit.ly/2RfOZiZ

VU Botanikos sodas kviečia jus švęsti savo 240-ąjį gimtadienį ir pristato festivalį „VILNIUS ORE“, kuriame išvysite didžiausius Lietuvos muzikos atlikėjus Beissoul & Einius, Jessica Shy, Evgenya Redko, Go_A (Ukraina) ir Liną Adomaitį! Vilnius yra oficialiai žaliausias Europos miestas, o Vingio parkas – didžiausias sostinės parkas, savo dydžiu pralenkiantis net Londono „Hyde“ parką. Pailsėkite nuo miesto dulkių ir pasimėgaukite geriausia muzika gryname ore. Susitinkame liepos 12-16 dienomis Vilniaus Vingio parke esančiame VU Botanikos sode, kur jūsų kūnas šoks, o siela – dainuos!

Renginys lankytojams duris atveria 18:30 val, o atlikėjai Jessica Shy, Go_A,  Beissoul&Einius, scenoje pasirodo apie 20:30. Atlikėja Evgenya Redko scenoje pasirodys 20:00. Pirmąsias dvi valandas susirinkę muzikos mylėtojai gali pasvaikščioti po žydintį VU Botanikos sodą bei pasimėgauti smagiais koncertą „apšildančio“ DJ Swix ritmais. „Vilnius ORE“ festivalyje žiūrovai taip pat gali išvysti ir apšvietimo dizainerio Simono Eismonto sukurtas šviesų instaliacijas.Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB

Daugiau informacijos: Neįgalujį lydintysis asmuo taip pat perka bilieta neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis asmuo. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 21 val. 52 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
„Tango Argentino“

„Tango Argentino“

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Gruodžio 5 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 0 val. 29 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje