Menas ir eksperimentai (Skalvija)

Menas ir eksperimentai (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis

1954 m. įkurtas tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis yra seniausia pasaulyje tokių filmų platforma, garsėjanti dėl programos įvairovės ir atvirumo naujoms formoms. Prestižiniame festivalyje savo filmus yra rodę Martinas Scorsese, Werneris Herzogas, o apdovanojimus yra pelnę ir lietuvių menininkai: Deimantas Narkevičius, Emilija Škarnulytė, Audrius Stonys. „Skalvijoje“ pristatomos keturios programos iš 2020 m. festivalio laidos: tarptautinė konkursinė programa, nugalėtojų programa, vokiečių filmų programa migracijos tema ir kino bei šiuolaikinio meno ribas trinanti programa „Menas ir eksperimentai“.

Renginio organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje.

Menas ir eksperimentai

N-13, 1.02

Amarilio studija
Amaryllis – a Study
Rež. Jayne Parker \ Eksperimentinis \ Jungtinė Karalystė \ 2020 \ be dialogų \ 7 min.

Trumpas amarilio žiedo vidinės dalies tyrimas, nufilmuotas 16 mm juosta. Vidurinė piestelė, kuokeliai ir dulkinės, kuriose vystosi geltonos žiedadulkės, visa tai išsiskiria žiedlapių spalviniame fone.

 

Junkerio namas
Junkerhaus
Rež. Karen Russo \ Eksperimentinis \ Jungtinė Karalystė \ Vokietija \ 2019 \ be dialogų \ 8 min.

„Junkerio namas“ buvo nufilmuotas Karlo Junkerio (1850–1912) namuose, Lemgo mieste Vokietijoje, kuriuos jis kūrė visą savo gyvenimą. Atspindžiai, projekcijos ir kintanti šviesa suformuoja abstraktų darinį, kuris atgaivina paviršius ir struktūras bei sukuria psichologinį portretą, leidžiantį įvertinti K. Junkerio architektūrą kaip mistinę ir vizionierišką patirtį.

 

Milenos giesmė
Milenina píseň

Rež. Marie Lukáčová, Anna Remešová \ Eksperimentinis \ Čekijos Respublika \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 9 min.

Pasaulio dichotomija nėra pačios krikščionybės savastis, ją tik vėliau suformulavo ankstyvieji Bažnyčios tėvai. Šis požiūris plito per institucinę sąrangą, kapitalizmo pradžią, Švietimo amžių iki šiandieninės iškreiptos formos, kuri vargiai gali būti gretinama su pirmosiomis krikščionių bendruomenėmis, pasižyminčiomis kultūros decentralizavimu ir struktūromis be hierarchijos. Visame pasaulyje stiprėjantys šiuolaikinio feminizmo protestai suteikia tam tikras priemones šiai kritikai išreikšti.

 

Risčia
Passage
Rež. Ann Oren \ Eksperimentinis \ Vokietija \ 2020 \ be dialogų \ 13 min.

Garso efektų kūrėjas filmui, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka dresuotas žirgas, susipainioja savo paties imitacijose. Su 16 mm juosta nufilmuotas eksperimentinis filmas – tai aliuzija į Eadweard’o Muybridges’o ankstyvuosius kino bandymus su žirgais.

 

Aš esu žmonija 1
I Am the People 1
Rež. Li Xiaofei \ Dokumentinis \ Kinija \ 2020 \ liet., angl. subt. \ 25 min.

Filmas – menininko Li Xiaofei didesnio projekto dalis – yra pokalbių su menininkais, poetais, mąstytojais ir gamyklų darbininkais kaleidoskopas, tyrinėjantis kūrybos procesą bei šiandieninės visuomenės mąstyseną ir ekonomiką.

 

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Renginio trukmė: 1 val. 2 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 21 val. 22 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
„Tango Argentino“

„Tango Argentino“

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Gruodžio 5 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 23 val. 59 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje