LVSO | PETRAS GENIUŠAS: NAKTYS ISPANIJOS SODUOSE (Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

LVSO | PETRAS GENIUŠAS: NAKTYS ISPANIJOS SODUOSE (Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

2021 m. spalio 8 d. 19 val.

Valdovų rūmai

 

Simfoninis koncertas

„PETRAS GENIUŠAS: NAKTYS ISPANIJOS SODUOSE“

 

M. Ravel. „Ispaniška rapsodija“

M. de Falla. „Naktys Ispanijos soduose” fortepijonui ir orkestrui

O. Respighi. Simfoninės poemos „Romos pinijos“ ir „Romos fontanai“ iš „Romos trilogijos“

 

Petras Geniušas, fortepijonas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Julius Geniušas

 

Pianistas Petras Geniušas ir dirigentas Julius Geniušas šį vakarą Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro klausytojams dovanoja ypatingą pietietiškų garsų, spalvų, kvapų ir skonių pripildytą muzikinę programą, kurioje skambės prancūzo Maurice’o Ravelio (1875–1937), ispano Manuelio de Falla (1876–1946) ir italo Ottorino Respighi (1879–1936) kūriniai, alsuojantys jausmingomis Pietų Europos kraštų istorijomis.

 

Pianistas Petras Geniušas išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su Lietuvos simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais ir solistais, dirigentais. Jo scenos partneriais yra buvę tokios muzikos pasaulio žvaigždės kaip M. Rostropovičius, J. Menuchinas, R. Katilius, A. Kniazevas, D. Geringas, V. Noreika, V. Čekasinas, V. Tarasovas.

 

P. Geniušas gimė muzikų šeimoje, studijavo pas prof. Jurgį Karnavičių Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau – Maskvos konservatorijoje, legendinės rusų pedagogės prof. Veros Gornostajevos klasėje. Pelnęs keletą aukščiausių apdovanojimų prestižiniuose pianistų konkursuose, P. Geniušas įsitvirtino kaip vienas talentingiausių ir brandžiausių savo kartos pianistų. Šalia nuolatinės koncertinės veiklos Lietuvoje, P. Geniušas pelnė tarptautinį pripažinimą savo pasirodymais daugiau nei keturiasdešimtyje pasaulio šalių ir garsiausiose pasaulio koncertų salėse – Sankt Peterburgo filharmonijos Didžiojoje salėje, Linkolno centro „Alice Tully“ ir „Avery Fisher“ salėse Niujorke, Tokijo „Geijitsu Geikijo“ ir Vienos „Musikverein“.

 

Už plačią koncertinę ir kūrybinę veiklą, Petras Geniušas 1992 m. buvo įvertintas Lietuvos nacionaline meno ir kultūros premija, 2004 m. – Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) premija. 2011 m. Petras Geniušas apdovanotas Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“. 2015 m. apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

 

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos prof. Julius Geniušas. J. Geniušas nuo 1986 m. dirba Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, nuo 2015 m. – Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Per savo karjerą J. Geniušas yra dirigavęs daugiau nei 2700 spektaklių.  

 

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

 

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

 

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 27 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 12 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje