LOW AIR 10 FEST: PREMJERA - šokio spektaklis (ne)paaugliams - me two / SAVOJ KRŪVOJ

LOW AIR 10 FEST: PREMJERA - šokio spektaklis (ne)paaugliams - me two / SAVOJ KRŪVOJ

Pasirodymai:

11-27

šeštadienis


19:00

LOW AIR 10 FEST: PREMJERA - šokio spektaklis (ne)paaugliams - me two / SAVOJ KRŪVOJ

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

- 20 %
nuo 16,20 €
Nori į šį renginį pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

IDĖJOS AUTORĖ, CHOREOGRAFĖ Airida Gudaitė | BENDRAAUTORIAI, ŠOKĖJAI Greta Snitkutė, Arminas Kazanavičius, Rokas Bugys, Ugnė Laurinavičiūtė, Grėtė Vosyliūtė, Elena Milaknytė, Beatričė Šaltenytė, Emilija Giedraitytė, Barbora Mickutė, Aura Šriubšaitė, Saulė Bučiūnaitė, Smiltė Kavoliūnaitė | REŽISIERIUS Jonas Tertelis | KOMPOZITORĖ Agnė Matulevičiūtė | SCENOGRAFAI Renata Valčik, Emilis Šeputis | APŠVIETIMO DAILININKAS Julius Kuršis | PRODIUSERIS Laurynas Žakevičius

 

Low Air Vilniaus miesto šokio teatras | Trukmė 60 min | Rekomenduojamas amžius: 12-18

Paauglių gyvenimo patirtys, pasakojamos jų pačių balsais, kūnais ir judesiais. Ruošdamiesi spektakliui, paaugliai dokumentuoja savo mintis ir kaupia judesių bagažą. Savistaba ir stebėjimas – neatsiejami metodai kūrybos eigoje, kurios metu suaugę savo srities profesionalai, neprimesdami asmeninio naratyvo, fiksuoja paauglių siunčiamą informaciją.

 

Lygiaverčiame procese tarp paauglių ir menininkų skleidžiasi istorijos – intymios ir dažnu atveju „nepatogios“, lyg klaustų, kur yra ribos tarp dviejų kartų pasaulių, kodėl jautrūs pasakojimai dažnai lieka nutylėti ar neišgirsti. Spektaklyje ryškėja skirtinga kartų galia – ribų peržengimu arba nekvestionuojamu status quo. Tad spektaklio auditorija – ne tik paaugliai, bet ir suaugę, tėvai, kviečiami apmąstyti ribų ir galios ryšį tarpasmeniniuose santykiuose.

 

Siekdami atviro ir betarpiško dialogo su žiūrovu, kūrėjai spektaklį kelia į galeriją – sąlyginę erdvę, kuri išryškina individualumą, o žiūrovui suteikia galimybę laisvai rinktis, kokiu keliu fiziškai keliauti per skirtingus paauglių „būsenų“ kambarius. Individualios istorijos ir problematika spektaklyje pinasi į kolektyvinę patirtį, bent kiek viešai praveriančią jaunų žmonių pasaulėjautą. Dalyvauti spektaklyje – tolygu įžengti į asmeninę jų erdvę, kur skirtingos išpažintys, galiausiai, tirštėja taip, jog persipina kaip sapnas, kuriame gali tvirtai stovėti ar ieškoti kelio tik būdamas kartu ir būdamas išvien. Spektaklio fragmentiškumas sukuria erdvę atpažinti, patirti ir kartu kurti autentišką bendrą patirtį.

 

2012 m. šokėjų ir choreografų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus įkurtas pirmasis Lietuvoje urbanistinio šokio teatras siekia atskleisti meninį urbanistinio šokio potencialą ir pristatyti jį scenos menų profesionalams ir mylėtojams. Eksperimentuodami ir jungdami skirtingus šokio stilius, performanso ir fizinio teatro elementus, rinkdamiesi kūrinių temas pastatymams, talpindami juos į socialinius kontekstus bendruomenėse, „Low Air“ inovatyviai kuria naujas tarpdisciplinines sintezes. Trupė apdovanojimais įvertinta tiek už savo menines išraiškas scenoje, tiek už Lietuvos šiuolaikinio šokio veidą keičiančią pedagoginę veiklą. Kurdami ir scenoje ugdydami jaunuosius šokėjus Low Air aplink save buria profesionalų bendruomenę.

 

DĖMESIO! Į renginį žiūrovai įleidžiami tik su galimybių pasu. Lankantis spektaklyje žiūrovai privalo laikytis visų saugumo reikalavimų, dėvėti medicininę kaukę arba respiratorių.

Pasikeitus reikalavimams, susijusiems su saugiais atstumais ir maksimaliu leistinu žiūrovų skaičiumi salėje, LOW AIR pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, dalyvaudami renginyje neprieštaraujate, kad jūs galite patekti į kadrą.Atlikėjai:

Idėjos autorė, choreografė: Airida Gudaitė

Bendraautoriai, šokėjai: Greta Snitkutė, Arminas Kazanavičius, Rokas Bugys, Ugnė Laurinavičiūtė, Grėtė Vosyliūtė, Elena Milaknytė, Beatričė Šaltenytė, Emilija Giedraitytė, Barbora Mickutė, Aura Šriubšaitė, Saulė Bučiūnaitė, Smiltė Kavoliūnaitė

Režisierius: Jonas Tertelis

Kompozitorė: Agnė Matulevičiūtė

Scenografai: Renata Valčik, Emilis Šeputis

Apšvietimo dailininkas: Julius Kuršys

Prodiuseris: Laurynas Žakevičius

Vadybininkė: Gabrielė Kundrotaitė

Produkcija: Low Air Vilniaus miesto šokio teatras

Komunikacijos kūryba: Aurimas Kadzevičius

Fotografas: Audrius Solominas

Makiažas: Jurga Kartu

Dizaineris: Simas Kisielius

Renginio trukmė: 1 val., Nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (N7).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Urbanistinio Šokio Teatras „Low Air“, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 20 val. 48 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 21 val. 33 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje