LKL Finalas dėl 3 vietos: „Lietkabelis” - „Juventus”

LKL Finalas dėl 3 vietos: „Lietkabelis” - „Juventus”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Renginys be Galimybių paso.

Įsigijus bilietą su nuolaida vaikams iki 6 metų, privaloma pateikti amžių įrodantį dokumentą arenoje.

Į areną kviečiame sirgalius ir tam nereikės Galimybių paso. Tiesa, į dvikovą pateks itin ribotas lankytojų skaičius – vos 250. Abonementinių bilietų turėtojams papildomų bilietų nereikės, į rungtynes pateks su jau turimais bilietais.

„Lietkabelis“, kartu su „Cido“ arena, priėmė sprendimą į šį susitikimą įsileisti sirgalius be Galimybių paso, dėl vis daugėjančių problemų jį gauti, savaitgaliais nėra generuojami Galimybių pasai dėl riboto registrų centro darbo.  Taip pat norint gauti Galimybių pasą vienas iš pagrindinių procesų su kuo susiduria daugelis,  reikalingas neigiamas 24val. galiojantis COVID-19 testas.  Jau pirmadienį nebuvo vietų registruotis COVID-19 testui savaitgalį. Visiškai suprantame klubo sirgalius ir negalime reikalauti to, ko techniškai sistema negali padaryti. Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 35 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Panevėžio arena, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje