LIVE: Tarptautinė lyderystės konferencija „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“

LIVE: Tarptautinė lyderystės konferencija „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Prisijungimo nuoroda ir slaptažodis nurodytas ant bilieto.

Nuoroda aktyvi taps dieną ir valandą kuri nurodyta ant bilieto.

Vaizdo įrašą galima bus pasižiūrėti ir po tiesioginės transliacijos iki 2021 m. birželio 30 d.

Atkaklumas: Galimybės atsiranda ieškant

 

Penktus metus skaičiuojanti Lietuvos Rotary rengiama lyderystės konferencija šiais metais tampa tarptautine. Konferencijoje įkvepiančius pranešimus skaitys visame pasaulyje garsūs pranešėjai iš Lietuvos, JAV, Kanados, Meksikos, Italijos, Singapūro, Malaizijos, Etiopijos, Estijos, Švedijos, Taivano, Ugandos, Islandijos ir kitų pasaulio šalių, virtualią transliaciją galės stebėti žiūrovai bet kurioje šalyje, o negalintys prisijungti konkretų 2021 metų gegužės 21 d., penktadienio, vakarą, turės galimybę peržiūrėti visus konferencijos įrašus per asmeniniu raktu apsaugotą prieigą patogiu metu iki 2021 m. liepos 1d. 

Pastarieji metai visame pasaulyje formavo naujas lyderystės tendencijas — auga empatiškų, talentingų, atvirai mąstančių ir kultūrinę įvairovę gebančių priimti lyderių svarba. Siekdama padėti suprasti šios transformacijos reikšmę, Lietuvos Rotary apygarda su partneriais 2021 m. gegužės 21 d. organizuoja tarptautinę konferenciją „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“. Joje savo srities tarptautiniai ekspertai dalinsis įžvalgomis apie nusistovėjusių stereotipų laužymą, mąstysenos formavimą ir skirtingų požiūrių svarbą. Lyderystės tendencijoms keičiantis, iš mados neišeina viena – atkaklumas, kurio dėka lyderio pozicija tampa atviresnė skirtingoms kultūroms bei stiprėjančiai moterų įtakai.

Konferencijos programą sudarys šios teminės sekcijos:  

- „ĮSIGALINIMAS - VISKAS YRA ĮMANOMA: vidinės nuostatos, padedančios atrasti naujas rasti galimybes net didžiausio neapibrėžtumo ir pasipriešinimo sąlygomis“

- „GALIMYBĖS SLYPI SKIRTUMUOSE: lyderystės, atkaklumo ir galimybių samprata skirtingose kultūrose“

- „LENGVAS BŪDAS NERIBOJAMAI KURTI IR VEIKTI: įkvepiančios istorijos, išlaisvintas kūrybiškumas, nuolatinis tobulėjimas, inovacijos ir laisvos tėkmės būsena, kai rezultatas atsiranda tarsi iš niekur“

Mūsų tikslas suteikti jums unikalią progą išgirsti įkvepiančias idėjas iš pasaulinių bestselerių autorių ir įvairių sričių lyderių, dažnai esančių ar buvusių pirmaisiais savo srityje. Tikimės, kad idėjų gausa iš viso pasaulio suteiks atgaivą po užsitęsusio karantino žiemos bei pavasarišką įkvėpimą atrasti naujas galimybes savo gyvenime ir versle naujos realybės sąlygomis.

Pirmoje dalyje apie tai, kaip savyje suderinti Budos ir Patrakėlio bruožus, kalbės pirmą vietą pasauliniuose knygų topuose ne kartą užėmęs įkvepiantis verslininkas iš Malaizijos, šiuo metu gyvenantis Estijoje, Vishen Lakhiani. Konferencijos finale įdomius pokalbius vainikuos globali vieno garsiausių pasaulyje pranešėjų kūrybiškumo tema, švedo Fredrik Harren, gyvenančio Singapūre, naujos knygos “„The World of Creativity“ premjera. Tikimės jus nustebinti ir kitais vardais, tiek jau esančiais programoje, tiek kurių patvirtinimo dar laukiame. 

Konferencija taip pat skirta pažymėti išskirtinį įvykį pasaulinėje Rotary International bendruomenėje - pirmą kartą istorijoje būsimąja prezidente 2022-2023 metų kadencijai taps kanadietė Jennifer Jones, savo pavyzdžiu jau dabar esant tikru įkvėpimo šaltiniu viso pasaulio moterims, merginoms ir mergaitėms. Šiuo renginiu mes taip pat švęsime 25-ąjį vieno pirmųjų pasaulyje moterų Rotary klubo Klaipėdos “Aditė”, 10-uosius Šiaulių “Harmonija”, Mažeikių “Liberta” Rotary klubų jubiliejus, 8-ąjį Klaipėdos Rotary klubo “Karalienė Luizė” gimtadienį ir pažymėsime artėjančią pirmosios nepriklausomos Lietuvos Rotary International apygardos moters Valdytojos Viktorijos Trimbel 2020-2021 kadencijos pabaigą. 

Tikimės papildyti programą dar keliais įspūdingais pasaulinio garso pranešėjais. Sekite naujienas www.rotary3D.com.

 

BILIETO VERTĖ

 

- Jūsų parama jauniems meno talentams

 

- Asmeninė prieiga į hibridinės konferencijos transliaciją, klausimų-atsakymų sesiją su pranešėjais

 

- Asmeninė prieiga į virtualią koncerto transliaciją

 

- Ribotos trukmės apsaugota prieiga prie konferencijos pranešimų įrašų iki 2021 liepos 1 d.

 

- Padėkos e-atvirukas su garsaus menininko piešiniuRenginio trukmė: 5 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 3 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Rotary International Apygarda 1462, asociacija

Daugiau informacijos: Daugiau informacijos: https://www.rotary3d.com.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

XXVI Pažaislio muzikos festivalis ROMANTIKOS VAKARAS

XXVI Pažaislio muzikos festivalis ROMANTIKOS VAKARAS

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Birželio 22 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 15 val. 47 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Alytus, Alytaus kultūros centras
  • Rugsėjo 29 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 17 val. 45 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje