Lietuvos Balsas. Kartos - SUPERFINALAS

Lietuvos Balsas. Kartos - SUPERFINALAS

Pasirodymai:

03-11

penktadienis


19:00

Lietuvos Balsas. Kartos - SUPERFINALAS

Vilnius, Avia Solutions Group arena

- 20 %
nuo 17,00 €

Šiemet kokybiškiausias muzikinis projektas  "Lietuvos balsas" nustebins dar nematytu formatu - "Lietuvos Balsas. KARTOS"! 

Ypatingąją kovo 11-tą dieną "Lietuvos balsas. KARTOS" pasieks finišo tiesiąją. Superfinalas - tai renginys, šou nukelsiantis į aukščiausią lygmenį, kuriame šįkart rungsis ne po vieną, o duetais ar net grupėmis įvairaus amžiaus muziką mylintys žmonės!


Aštuoni stipriausi projekto finalistai, kurių vardus šiemet skanduos visa Lietuva bei net šeši muzikos profesionalai: Vaidas Baumila, Ieva Prudnikovaitė, Benas Aleksandravičius BA ir "69 danguje", kartu su kūrybos namų ELITAZ komanda sukurs šou, pakelsiantį visą areną ant kojų! Superfinalas  - tai gyvos muzikos ir efektingų pasirodymų kova dėl galimybės vadintis geriausiais balsais šalyje.


"Lietuvos Balsas. KARTOS" pirmojo sezono superfinalas - nepraleisk progos tapti istorijos dalimi ir smagiai atšvęsti Kovo 11-ąją!

Renginio vedėjai: Rolandas Mackevičius ir Ieva Mackevičienė.

Pigiausi bilietai po 13,8 eur yra riboto matomumo.Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje