LIETUVIŠKŲ ŠLAGERIŲ FIESTA – VASARA

LIETUVIŠKŲ ŠLAGERIŲ FIESTA – VASARA

Pasirodymai:

07-18

ketvirtadienis


19:00

LIETUVIŠKŲ ŠLAGERIŲ FIESTA – VASARA LIETUVIŠKŲ ŠLAGERIŲ FIESTA – VASARA

Vilnius, Pavilnių regioninis parkas

nuo 25,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Gyvo garso koncerte - Grupė 2 Karolis ir Donatas / Ovidijus Vyšniauskas / Patruliai.

2024 m. vasara pirmą kartą Lietuviškų šlagerių fiesta nugriaudės Palangoje. Geros emocijos, šokti verčiančios dainos ir žinomiausi šlageriai - liepos 18 d. linksmiausias vasaros koncertas Palangoje.

GRUPĖ 2 KAROLIS IR DONATAS – „Prisiminimai“, „Nepabaigta istorija“, „Kai kas vakarą“, „Prisėdai šalia“, „Na, o kaip dabar?“, „Keista spalva“ tai tik keletas dainų kurias išgirdus pats nesupranti kaip, bet moki visus šių ir kitų dainų žodžius. Karolis ir Donatas tai dvidešimt metų scenoje dirbantys atlikėjai bei kūrėjai, pavergiantys publiką savo charizma, gera nuotaika ir dainomis, kurias žino visi linksmos nuotaikos žmonės. Grupė pažada tikrą šlagerių pasirodymą. O kaip gi be naujų dainų? Tikrai niekaip! Jos irgi bus!

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – žmogus kurį žiūrovai tiesiog myli, jo nuoširdumas, tikrumas nepalieka abejingų. Šiame koncerte Ovidijus pasirodys su scenos draugais: gitaros virtuozu Gintaru Šulinsku ir pianistu Daumantu Slipkumi. Trijulė atliks tokias dainas, kurias tikrai žino kiekvienas ir garantuotai nuo pirmos sekundės dainuos kartu. „Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“ ir daugelį kitų.

GRUPĖ PATRULIAI - Beprotiška muzika, beprotiška emocija, beprotiška grupė! Ateik, prisijunk, pajusk beprotišką tempą! Juozas ir Algis tikrai žino kaip publiką priversti šokti, dainuoti ir patirti didžiausią emocijų sprogimą. Ar žinai šias dainas: „Vyšnių sodai“, „Per ilga diena“, „Meilės vandenynas“? Atsakymas garantuotai vienas, žinoma žinai.

Su PATRULIAIS ir GRUPE 2 į sceną žengs gyvo garso grupė, kurį užtikrins dar stipresnes ir audringesnes emocijas: Karolis Žioltikovas– gitara, Kęstutis Radavičius- bosinė gitara, Darius Kaškelis – klavišiniai, Evaldas Sidaras – mušamieji.

____________

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.Renginio organizatorius: Mažoji bendrija JP events, Juridinis asmuo

Organizatorius adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37064188278