LAUKTI SUSITIKIMAI XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

LAUKTI SUSITIKIMAI XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS

Dalia Kuznecovaitė (I smuikas)

Artūras Šilalė (II smuikas)

Kristina Anusevičiūtė (altas)

Glebas Pyšniakas (violončelė)

Solistė ILONA BERES (fortepijonas)

Programoje:

Wolfgang Amadeus Mozart – Koncertas fortepijonui ir styginių kvartetui Nr. 13 C-dur, KV 415

Robert Schumann – Fortepijoninis kvintetas Es-dur, op. 44

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Bilietų kiekis ribotas.

Net tris metus lauktas ir dėl įvairiausių priežasčių nukeltas pianistės Ilonos Beres ir Valstybinio Vilniaus kvarteto koncertas pagaliau įvyks!

Lietuvoje gimusi ir mokslus baigusi I. BERES aktyviai įsitraukė į Kanados muzikinė pasaulį. Atlikėja dirba su įvairiais ansambliais, solistais bei chorais, turi privačią fortepijono studiją ir šiuos darbus derina su intensyvia koncertine veikla. I. Beres yra buvusi „Humbercrest“ koncertų studijos bei Toronte populiaraus koncertų ciklo „Village Rhapsody“ meno vadove, „Calyx“ kamerinės muzikos ansamblio nare, dalyvavo Niagaros tarptautinio kamerinės muzikos festivalio „Vidurvasario muzika paežerėje“ edukacinėje programoje, festivalyje „Sugrįžimai“. Itin sėkmingi buvo su Valstybiniu Vilniaus kvartetu 2018 m. surengti koncertai Kanadoje bei Lietuvoje. Užsimezgusi atlikėjų kūrybinė draugystė šią vasarą vėl džiugins kokybiškos kamerinės muzikos gerbėjus.

Daugelio prestižinių premijų laureatas VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS yra vienas ryškiausių kolektyvų Lietuvos kultūriniame gyvenime, pelno geriausius įvertinimus Lietuvoje ir užsienyje. Debiutavęs 1965-aisiais, 1972 m. laimėjo aukščiausią kvartetų konkurso Lježe (Belgija) apdovanojimą, 1973 m. jam buvo suteiktas Valstybinio Vilniaus kvarteto vardas. 1979 m. kolektyvui paskirta valstybinė premija, 2002 m. – Lietuvių fondo (JAV) kultūrinė muzikinė dr. Antano Razmos premija, 2004 m. – Lietuvos nacionalinė premija, 2005 m. – Baltijos Asamblėjos premija, 2012 m. už nuopelnus kultūrai kvartetas apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle.

 Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje