Kristupo festivalis: MARIAČĖS FLOR DE TOLOACHE. Latin Grammy laureatės

Kristupo festivalis: MARIAČĖS FLOR DE TOLOACHE. Latin Grammy laureatės

Pasirodymai:

07-28

trečiadienis


19:00

Kristupo festivalis: MARIAČĖS FLOR DE TOLOACHE. Latin Grammy laureatės

Vilnius, Vilniaus paveikslų galerijos kiemas

- 10 %
nuo 18,20 €
Perkelta į 2021.07.28

Koncertas Kristupo festivalis: MARIAČĖS FLOR DE TOLOACHE. Latin Grammy laureatės iš 2020 m. liepos 30 d. nukeliamas į 2021 m. liepos 28 d. Bilietai galios tie patys.

Gėlė toloache Meksikoje naudojama meilės gėrimo gamybai. O jos vardu pasivadinusi grupė, galvą susuka ir širdį pavergia savo muzika. Susipažinkite su viena geriausių planetoje moterų mariačių grupe Flor de Toloache!

Latin Grammy laureatės Lietuvoje pristatys naujausią savo albumą Indestructible, produsiuotą daugkartinio Grammy laureato Rafa Sardina (jo artistų sąraše tokios mega žvaigždės kaip Stevie Wonder, Lady Gaga, Camila Cabello, Placido Domingo ir daugelis kitų). Jame tradiciniai meksikietiški ritmai bei melodijos suskamba įvairiausiuose muzikiniuose kontekstuose. Tai puikiai iliustruoja Quisiera – daina su John Legend!

O iš ko muzikinį eliksyrą ryškiosios Meksikos gėlės sumaišys jums, sužinosite nuotaikingiausiame vasaros koncerte.

Programoje autoriniai Flor de Toloache kūriniaiAtlikėjai:

FLOR DE TOLOACHE (JAV/MEKSIKA):

SHAE FIOL (vokalas, viuela)

MIREYA RAMOS (vokalas, smuikas, gitaronas)

JULIE ACOSTA (trimitas)

YESI REYES (gitaronas)

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga

Daugiau informacijos: www.kristupofestivalis.lt kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje