„Koks vikšrelis tu esi?“ | Edukacijos šeimai „Lėlininko kiemas“ | „Materia Magica“ 2021

„Koks vikšrelis tu esi?“ | Edukacijos šeimai „Lėlininko kiemas“ | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Edukacijoje „Koks vikšrelis tu esi?“ vaikai, naudodami daug įvairių priemonių, kartu su juos atlydėjusiais suaugusiaisiais ir „Pojūčių teatro“ kūrėjomis pasigamins savo sensorinį žaislą – vikšrelį. Liesdami, klausydami, žaisdami su specialiomis medžiagomis, vaikai patys atras vikšrelio dizainą, užpildys sau patinkančiais sunkiais, tampriais, švelniais, skambančiais ar šiugždančiais daiktais. Po edukacijos savo naują „ramybės draugą“ galės parsinešti namo ir naudoti visada, kai norės susikaupti, atsipalaiduoti ar paleisti susikaupusią energiją.

 

Trukmė 2 val. | Amžius 5–12 m.

 

Jaukiajame Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro kiemelyje šiemet susibursiančios edukacijos sukurs tikrų tikriausią, paslaptingiausią, magiškiausią lėlininko kiemą! Įkvepiančios, patrauklios, smagios, įdomios edukacijos atvers svaiginančius lėlių ir objektų teatro pasaulius! Edukacijų dalyvius kviesime pasitelkti savo sensorinius pojūčius ir susikurti savo „ramybės draugą“, kuris bus šalia visada, kai norėsis susikaupti, atsipalaiduoti ar nusiraminti. Kartu mokysimės stebėti, atrasti ir, naudodami skirtingas spalvinimo technikas bei įvairių tekstūrų popieriaus skiauteles, susikursime savo asmeninę Dusią – pirštininę lėlę. Išbandysime save ir pasakodami istorijas bei mokydamiesi tas istorijas transformuoti į knygeles! Sužinosime intriguojančių faktų apie šešėlių teatro žanrą ir turėsime galimybę pamatyti bei patys išbandyti, kaip iš paprastų buitinių priemonių galima sukurti šešėlių teatrą namuose. Edukacijų metu veiks ir Klaipėdos Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos vaikiškų knygelių stendas bei žaidimų zona. Tad drąsiai nerkime į naujus pažinimo vandenynus!Atlikėjai:

„Pojūčių teatro“ kūrėjos

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje