Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponas

Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponas

Pasirodymai:

12-31

ketvirtadienis


12:00

Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponas

Klaipėda, Klaipėdos lėlių teatras

nuo 6,20 €

Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponas, kurį galima įsigyti per bilietų platintoją „Tiketa“, gali būti keičiamas į bilietus į bet kurį iš Klaipėdos lėlių teatro rodomą spektaklį arba keičiamas į kitą Klaipėdos lėlių teatro vykdomą veiklą, pvz., stovyklą, edukacinį užsiėmimą ir pan. Dovanų kuponas galios iki 2020 metų gruodžio 31 d.

 

Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponus į bilietus (ar kitas veiklas) išsikeisti galima tik Klaipėdos lėlių teatro kasoje. Adresas: Turgaus g. 9, Klaipėda.

Perkant bet kurios vertės Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponą jam taikomas „Tiketos“ paslaugos mokestis.

Keičiant Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponą į bilietus, bilietų kainos skaičiuojamos be nuolaidų.

Jei bilietų kainų suma yra mažesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinimas.

Jei bilietų kainų suma yra didesnė nei dovanų kupono vertė, žiūrovas turi primokėti skirtumą.

Dovanų kuponą į bilietą (-us) būtina iškeisti vieno pirkimo metu.

Dovanų kupono vertės suma į grynuosius pinigus nekeičiama.

Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponas nėra bilietas ir negarantuoja Jums galimybės patekti į norimą spektaklį, kol jis neiškeistas į prekyboje esančių spektaklių bilietus, todėl rekomenduojame kuo greičiau tai padaryti.

Klaipėdos lėlių teatras pasilieka teisę keisti repertuarą ir dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo sąlygas.

 

Esant klausimams dėl dovanų kuponų teirautis telefonu: +370 46 239932 arba el. paštu: klaipedosleles@gmail.comRenginio trukmė: 35 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE (ne).

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.klaipedosleliuteatras.lt Telefonas: 846 239932.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje