Kino teatras Arlekinas /Žiemos ekranai: Įsimylėjusi Anais ( Les Amours d’Anaïs  2021)

Kino teatras Arlekinas /Žiemos ekranai: Įsimylėjusi Anais ( Les Amours d’Anaïs 2021)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nuolat mylinti ir įsimylinti trisdešimtmetė Anaïs lifte sutinka knygų leidėją Danielių, kuris, nieko nuostabaus, negali atsispirti jos nepažabojamam žavesiui. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Anaïs sužino, kad Danieliaus žmona – garsi rašytoja Emilie. Rašytoja jauną moterį domina kur kas labiau, nei jos naujai iškeptas meilužis. Anaïs atkakli, ir padarys viską, kad susipažintų ir sugundytų savo geidžiamąją.

Komedijos apie meilės trikampį neretai pavadinamos Prancūzų nacionaliniu kino žanru. Rizikingas sprendimas imtis banalios temos pasiteisina: filmas pulsuoja gaivia energija ir švenčia aistrą mylėti, jausti ir niekam nepriklausyti.

Charline Bourgeois-Tacquet (1986) studijavo literatūrą, mokėsi vaidybos ir kurį laiką dirbo knygų leidybos srityje. Kino pasaulyje pasisekimo sulaukė su savo antruoju trumpo metro filmu „Pavergta Paulina“ (2018), pristatytu Kanų kino festivalio „Kritikų savaitė“ programoje. Filmas pelnė apdovanojimus Clermont-Ferrand trumpametražių filmų festivalyje bei kituose tarptautiniuose renginiuose. Pilno metro debiutas „Įsimylėjusi Anais“ (2021) taip pat pristatytas Kanų „Kritikų savaitėje“.

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.Atlikėjai:

Žanras: Komiška drama

Režisierė: Charline Bourgeois-Tacquet

Scenarijus: Charline Bourgeois-Tacquet

Aktoriai: Anaïs Demoustie (« Su sūnūs“, „Alisa ir meras“, „Jos“), Valeria Bruni Tedeschi („Vasara '85“, „Žmogaus vertė“, „Namai“)

Sukurta: Prancūzija

Platintojas: Prancūzų institutas Lietuvoje

Cenzas: N-16

Renginio trukmė: 1 val. 38 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: UAB "Antras kadras"

Daugiau informacijos: Gėrimus ir maistą kurį įsigijote Kultūros fabrike, galite neštis į kino salę

Draudžiama įsinešti: Savo maistą ir gėrimus..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje