Kino teatras Arlekinas: Bėgikė

Kino teatras Arlekinas: Bėgikė

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Bėgikė“ – tai trilerį primenanti meilės drama, kurios pagrindinė aktorė Žygimantė Elena Jakštaitė už šį vaidmenį įvertinta prestižiniu „Shooting Stars 2021“ apdovanojimu. Filmo herojė Marija nubunda namie su prakirsta lūpa, jos ranka nutirpusi. Kas nutiko? Kažkur dingęs ir jos vaikinas Vytas, jo „Facebook“ profilyje – jokių naujų įrašų. Tai jau nebe pirmas kartas, kai Marija atsiduria šioje situacijoje ir tai vėl gali blogai pasibaigti, tad ji privalo kuo greičiau surasti Vytą. Ji pasileidžia bėgti ir prasideda parą – nuo ryto iki ryto – trunkanti žadą atimanti Marijos laisvės ir pasiaukojimo drama. Apsišarvavusi meile ir kantrybe, ji blaškosi po miestą, sekdama pabiromis užuominomis apie tai, kur yra Vytas. O aplink verda gyvenimas – pro šalį grėsmingai žygiuoja kariuomenė, troleibusuose ir vakarėliuose vyksta savi reikalai, o mama klausinėja „ką šiandien valgei?“ Amžiaus cenzas: N-16

REŽISIERIUS APIE FILMĄ
Mano pirmasis ilgametražis filmas ŠVENTASIS kalbėjo apie meilės ir krizės temas, o antrasis - BĖGIKĖ - kalba apie meilę ir laisvę. Turint omenyje vis dažniau atsirandančias grėsmes - agresyvų Rusijos požiūrį, pabėgėlių krizę, augantį radikalių dešiniųjų populiarumą ir t.t., filmas apie laisvę yra kaip niekad aktualus.
Filme laisvė perteikiama per eilinio žmogaus gyvenimo sunkumus. Ką reiškia būti laisvu, kai tu myli kitą žmogų, kai turi tėvus, kai visi yra priklausomi nuo technologijų, kai sovietinis mentalitetas vis dar nusako daugumos žmonių mąstyseną, kai tavo kūnas serga? Filme svarstomas žmogaus pasirinkimas aukoti savo laisvę dėl kažko jam labai svarbaus.

PRODIUSERĖ APIE FILMĄ
Kartu su režisierium Andrium Blaževičiumi dirbame daugiau nei 10 metų, o BĖGIKĖ (2021) - jau antrasis bendras ilgametražis filmas, sekęs po sėkmingojo Andriaus debiuto ŠVENTASIS (2016), kuris Lietuvos kino tearuose surinko daugiau nei 46 000 žiūrovų, o kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ laimėjo net 6 kategorijose ir buvo išrinktas metų filmu.
BĖGIKĖ yra įtempto siužeto drama - meilės trileris, stipriai vedamas į priekį pagrindinės herojės Marijos, kurią įkūnija aktorė Žygimantė Elena Jakštaitė. Už šį ryškų vaidmenį 2021 m. Berlinalės metu ji buvo apdovanota prestižiniu EFP Shooting Stars apdovanojimu. Intensyvi istorija, vykstanti 24 valandas nuo vieno ryto iki kito ryto, veda mus paskui Mariją, ieškančią dingusio savo vaikino. Tikiu, jog BĖGIKĖ paliečia pačias svarbiausias temas ir kalba apie ploną ribą tarp jauno žmogaus pasiaukojimo ir laisvės pasirinkimo. Per daug jaunosios kartos žmonių mano, kad yra laisvi ir daro viską, ką nori; tuo tarpu jie nesuvokia, kad jie tarsi įstrigę, bandydami prisitaikyti prie kai kurių socialinių normų ar stereotipų. Tuo pačiu metu, žmogus, turintis stiprią valią ir sąmoningai nusprendęs palaikyti santykius su “kitokiu” žmogumi, laikomas pasiaukojančiu.


Filmą BĖGIKĖ prodiusavo Marija Razgutė (M-Films, Lietuva) kartu su koprodiuseriais Vratislav Šlajer ir Jakub Košťál (Bionaut, Čekija). Filmą iš dalies finansavo Lietuvos kino centras.Atlikėjai:

Žanras: drama

Gamybos šalys: Lietuva, Čekija

Cenzas: N-16

Scenarijaus autoriai: Marija Kavtaradzė, Teklė Kavtaradzė, Andrius Blaževičius

Režisierius: Andrius Blaževičius

Prodiuserė: Marija Razgutė

Koprodiuseriai: Vratislav Šlajer, Jakub Košťál

Operatorius: Narvydas Naujalis, LAC

Dailininkas: Aurimas Akšys

Kostiumų dailininkė: Fausta Naujalė

Grimo dailininkė: Jurgita Globytė

Garso dizainas: Martin Ožvold, Lukáš Moudrý, Kryštof Blabla

Renginio trukmė: 1 val. 27 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: UAB "Antras kadras"

Daugiau informacijos: Gėrimus ir maistą kurį įsigijote Kultūros fabrike, galite neštis į kino salę

Draudžiama įsinešti: Savo maistą ir gėrimus..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje