Kernavės archeologinės vietovės muziejus.

Kernavės archeologinės vietovės muziejus.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Muziejus jau priima lankytojus! Įsigiję TIKETA bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti jums patogiu metu (muziejaus darbo laiku). Bilietas galios iki 2021 12 31.

UNESCO Pasaulio paveldo sąraše esanti Kernavės archeologinė vietovė – tai didingi piliakalniai ir Neries apjuostas Pajautos slėnis, kur po sąnašų sluoksniu slypi senovės gyvenvietės, kapinynai, viduramžių miesto – senosios Lietuvos sostinės – likučiai.

Kernavės archeologinės vietovės muziejus – vienintelis specializuotas archeologijos muziejus Lietuvoje. Aplankę šios unikalios vietos muziejaus ekspoziciją susipažinsite su UNESCO Pasaulio paveldo objektu – Kernavės archeologine vietove, archeologų darbu ir nuo 1979 metų vykdomų kasmetinių archeologinių tyrimų medžiaga. Kernavė, kaip knyga, kurioje neišplėštas nei vienas puslapis. Ekspozicijos tikslas – sudominti lankytoją perskaityti šią knygą nuo pradžios iki pabaigos.

2012 metais atidarytoje atnaujintoje muziejinėje ekspozicijoje susipažinsite su 10 tūkstantmečių kultūriniu palikimu, daugiau nei tris dešimtmečius vykdomų  mokslinių tyrimų rezultatais ir  eksperimentinės archeologijos patirtimi – visa tai pateikiama pasitelkiant moderniąsias technologijas ir patrauklius dizaino sprendimus.

2016 m. Kernavės archeologinėje vietovėje atidaryta nauja muziejinė ekspozicija po atviru dangumi, kur pagal archeologinių tyrimų medžiagą atkurtas XIII – XIV a. Kernavės Viduramžių miesto fragmentas – trijų amatininkų sodybų kompleksas, dar vadinamas Skansenu. Statyboms panaudotas tik kirvis – tokiu būdu tiksliai atkartota tuometė statybos technologija. ‎‎

Muziejaus darbo laikas :

LAPKRIČIO – KOVO mėnesiais dirbame : antradieniais – šeštadieniais 10 – 16 val.

BALANDŽIO – SPALIO mėnesiais dirbame : trečiadieniais – sekmadieniais 10 – 18 val.

 

Paskutiniai lankytojų bilietai parduodami likus 30 min. iki ekspozicijų uždarymo.

* Kernavės archeologinės vietovės muziejinės ekspozicijos nedirba sekmadienį, pirmadienį ir valstybinių švenčių dienomis. Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje