KEISTUOLIAI | Pyp pyp!

KEISTUOLIAI | Pyp pyp!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SVARBI INFORMACIJA

– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.

Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu

 

Muzikinis spektaklis vaikams pagal D.Bisseto pasakas - „Pyp pyp!“.

Režisierius A.Giniotis.

Aktoriai: Judita Urnikytė, Gelminė Glemžaitė, Danas Kamarauskas, Mantas Zemleckas, Jonas Šarkus, Jurgis Marčėnas.

 

Donaldas Haroldas G. Bisetas (1910-1955) – britų rašytojas, aktorius, TV laidų kūrėjas iranimacinių filmų scenarijų autorius, su kuriuo Keistuolių teatras mažuosius Lietuvos žiūrovus supažindino dar prieš tris dešimtmečius pirmuosiuose savo spektakliuose „Kitą kartą“ bei „Aukštyn kojom“. Nonsenso stiliumi parašytos legendinio britų rašytojo pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia skaitytojams juoką ir verčia stebėtis, nes išmoningasis autorius įprastą pasaulį vaizduoja šmaikščiai ir nerimtai – tiesiog aukštyn kojomis!

 

Visi jau puikiai pažįsta varną Albertiną, sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti ir daugelį kitų personažų, bet knygoje dar liko daug keistų pasakų gyventojų, kurie nekantravo susidraugauti su vaikais. Taigi, į spektaklį „Pyp pyp“ sugužėjo ir savo istorijomis bei nuotykiais pasidalinti nekantrauja žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, karvė Taškė ir kiti šaunūs fermos gyventojai. „Pyp pyp“ – istorija apie žąsinėlio Viljamo bandymus atrasti bičiulių, kurie pypsėtų jo kalba: balandžiai burkavo, antys kvaksėjo, varnos medžių viršūnėse karkė, bet niekas, visiškai niekas mažyliui nesakė „Pyp pyp“.

 

Su jaunų aktorių komanda režisierius D.Biseto pasakas paverčia nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, į kurią gali leistis tiek vaikai, tiek suaugę. Juk visi kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, visi slepiamės nuo keistų baimių arba ieškome naujų draugų!Atlikėjai:

Judita Urnikytė

Gelminė Glemžaitė

Mantas Zemleckas

Jonas Šarkus

Danas Kamarauskas

Jurgis Marčėnas

Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų neužimant papildomos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus Keistuolių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.keistuoliai.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje