Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Muziejus jau priima lankytojus! Įsigiję TIKETA bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti jums patogiu metu (muziejaus darbo laiku). Bilietas galios iki 2021 12 31.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus – vienas seniausių muziejų Lietuvoje ir vienintelis zoologijos muziejus Pabaltijyje. Įkurtas 1919 m. liepos 15 d. žymaus Lietuvos gamtininko prof. Tado Ivanausko iniciatyva. Šiuo metu muziejaus lankytojams pateikiama apie 17 tūkst. eksponatų. Ekspozicija užima 2,5 tūkst. m² plotą ir išdėstyta 3-iuose aukštuose, 7-iose muziejaus salėse evoliuciniu-sistematiniu principu: nuo primityviausių daugialąsčių organizmų – pinčių – iki aukščiausios organizacijos stuburinių – žinduolių. Muziejuje galima pamatyti įspūdingų dydžių ir egzotinės išvaizdos gyvūnų iš viso pasaulio.

Darbo laikas: II–VII  10-18 val.

Lankytojai įleidžiami iki 17.15 val.

Nemokamai aplankyti ekspoziciją gali:

- Ikimokyklinio amžiaus vaikai;

- Vaikai iki 18 m. amžiaus, turintys lengvą neįgalumą;

- Vaikai iki 18 m. amžiaus, turintys sunkų arba vidutinį neįgalumą, ir jį lydintis asmuo;

- Našlaičių, šeimynų, internatinių mokyklų ir vaikų globos namų auklėtinių grupės, su juos lydinčiais asmenimis (reikia pateikti sąrašą su jų statusą patvirtinančiu įstaigos vadovo parašu);

- Neįgalieji, turintys 25 proc. ir mažesnį darbingumo lygį, ir juos lydintys asmenys;

- Senatvės pensijos amžiaus sulaukęs asmenys, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, ir juos lydintys asmenys;

- Asmenys, lydintys lankytojų grupes (ekskursijų vadovai, gidai, mokytojai), — vienas asmuo 15-os lankytojų grupei;

- Lietuvos ir užsienio muziejų darbuotojai, Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai.Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Platesnė informacija pateikta aprašyme aukščiau).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje