Karštų akmenų ir harmonizuojantis veido masažas

Karštų akmenų ir harmonizuojantis veido masažas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Harmonizuojantis ir atpalaiduojantis SPA ritualas kūnui ir veidui.

Kas sudaro šią procedūrą?

Viso kūno karštų akmenų terapija (50 min) – unikalus ir itin malonus karštų akmenų masažas sušildis ir atpalaiduos, grąžins ramybę ir subalansuos. Ši procedūra pagreitina kraujo ir limfos tekėjimą, palengvina kvėpavimą, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja detoksikacijos procesą, atnaujina, valo, tonizuoja organizmą.

Harmonizuojantis veido masažas (25 min) - atpalaiduojantis ir harmonija sugrąžinantis veido masažas atjaunins, sustagrins ir pagražins odą. Greitais, lengvais, ritmiškais smūginiais judesiais stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apytaka, atpalaiduojami raumenys.

,,Health & Beauty therapy by Ispado" – grožio ir sveikatinimo terapijos kabinetas, įsikūręs Kauno senamiestyje. Veido ir kūno priežiūros procedūros atliekamos su novatoriška profesionalia prancūzų kosmetika GEMOLOGY, praturtinta mikroelementais. Grožio ir sveikatinimo terapijos kabinete atliekama veido ir kūno odos priežiūros procedūros, veido ir kūno masažai bei visų specialistų konsultacijos.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. +370 686 34772 arba el. paštu info@ispado.lt

 

Kuponas galioja
3 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 asmeniui

 

Trukmė
75 min.

 

Vieta
Health and Beauty Therapy by Ispado. Raguvos g. 4-7, Kauno sen.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: ISPADO akademija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje