Ispaniškos virtuvės kulinariniai mokymai su Arūnu Stoškumi

Ispaniškos virtuvės kulinariniai mokymai su Arūnu Stoškumi

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Svarbu: dalyvis privalo turėti Galimybių pasą. 

Kviečiame sausio 25 dieną, Kulinarijos studijoje persikelkite į vienam vakarui į Ispaniją! 

Kartu su šefu Arūnu Stoškumi gaminsite Ispanijos virtuvės patiekalus - tapas, gaspačo, paeliją bei crema catalana. Šefas atsakys į visus klausimus bei atskleis Ispaniškos virtuvės paslaptis. O po mokymų gausi visus receptus su kuriais galėsi toliau eksperimentuoti savoje virtuvėje!  

 

 Atlikėjai:

Arūnas Stoškus

Renginio trukmė: 3 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kulinarijos studija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje