Gyvenimas dar prieš akis (Skalvija)

Gyvenimas dar prieš akis (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Simone Signoret retrospektyva

Paryžiaus imigrantų kvartalo Belvilio gyventoja Madam Roza savo skurdžiame bute verčiasi pamestinukų ir prostitučių vaikų globa. Ji – pikta, kandi ir kietaširdė, kaip ir pats gyvenimas. Senstančiai moteriai vis sunkiau rūpintis mažyliais, o vienintelis ją supranta našlaitis Momo.  Tarp globėjos ir globotinio užsimezga ypatingas ryšys, kurio neapkartina nei nepriteklius, nei nerimas dėl ateities. Pagal Gonkūrų premija apdovanotą Romaino Gary romaną sukurtas filmas pelnė „Oskarą“ už geriausią užsienio filmą, o įspūdingas Simone Signoret vaidmuo įvertintas Cezario apdovanojimu. N-13

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. į kino teatrą žiūrovus įleidžiame tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Nuo 2022 m. sausio 17 d. kino salėje privaloma dėvėti respiratorių.Atlikėjai:

rež. Moshé Mizrahi

Simone Signoret, Michal Bat-Adam, Samy Ben-Youb

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje