GITAROS MAGIJA XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

GITAROS MAGIJA XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MILOŠ KARADAGLIĆ (klasikinė gitara)

Programoje:

Fernando Sor – „Variacijos Mocarto tema“, op. 9

Johann Sebastian Bach – Čakona

Isaac Albéniz – Trys dalys iš „Ispaniškos siuitos“, op. 47: „Asturija“, „Granada“, „Sevilija“

Heitor Villa-Lobos – Penki preliudai

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Į magišką koncertą pakvies „Classic BRIT Awards“ laureatas, britų leidinio „The Sunday Times“ „karščiausiu pasaulio gitaristu“ tituluojamas Milošas Karadaglićius. Per vieną naktį, iš karto po debiutinio albumo „Mediterráneo“ (2011) pasirodymo, „klasikinės muzikos herojumi“ („The Telegraph“) tapęs atlikėjas klausytojus užburia jame derančia roko žvaigždės charizma ir klasikine elegancija.

M. Karadaglićius gitarą pamilo nuo pirmo garso dar vaikystėje. Būdamas 16 metų, jis paliko gimtąją Juodkalniją ir išvyko studijuoti į prestižinę Karališkąją muzikos akademiją Londone. Tuo metu jam tai prilygo skrydžiui į Marsą, tačiau laikas parodė, kad klasikinės gitaros pasaulyje gimė tikra žvaigždė.

Baigus studijas atlikėjo karjera vystėsi pašėlusiu greičiu. Šiandien gerbėjų vien iš vardo Miloš atpažįstamo gitaristo įrašai muša rekordus, jis kviečiamas groti visame pasaulyje, koncertuoja su žymiausiais orkestrais bei dirigentais, o atlikėjo scenos partneriai Gregory Porteris, Stevenas Isserlis, Anoushka Shankar – ir tai tik keli vardai iš įspūdingo sąrašo...

M. Karadaglićius džiaugiasi šių metų balandžio pradžioje pasirašęs ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį su garsiąja „Sony Classical“ įrašų kompanija ir sako, kad tai simbolizuoja naują etapą jo karjeroje. Tad Pažaislio muzikos festivalis kviečia susitikti su dar ryškiau sužibusia žvaigžde!

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje