Festivalis „Druskomanija“  | CROSSOVERS

Festivalis „Druskomanija“ | CROSSOVERS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pernai Šiuolaikinės muzikos festivalis DRUSKOMANIJA kvietė išsilaisvinti nuo minčių ir kūrybos rėmų. Į savastį įsismelkęs laisvės impulsas šiemet veja toliau ieškoti naujų kūrybinių trajektorijų, drąsiai skrosti nepažįstamus horizontus ir patirti neišbandytus muzikos būvius. Naujos patirtys, dar vadinamos PIRMAIS KARTAIS – festivalio jaunatvės manifestas: esame jauni, kol patiriame pirmų kartų. DRUSKOMANIJOJE šiemet PIRMI KARTAI ištiks ne tik klausytojus, bet ir kūrėjus – jie drąsiai neria į nežinomybę ir bandymus to, ko dar nėra patyrę. Dar daugiau – jie leidžiasi į nuotykį iš savo beribės fantazijos nulieti dar neegzistuojančias muzikos patirčių formas.

CROSSOVERS programoje:

> Rytis Mažulis. SOLIPSE | Anton Lukosewice Premjera LT !

> Deividas Jaroška. NIGHT IN THE DREAM-YORK | Donatas Butkevičius, Lora Kmieliauskaitė, Dovydas Stalmokas Premjera!

> Agnė Matulevičiūtė. SYNTH PORN | Agnė Matulevičiūtė, Edvinas Kopcevas albumo pristatymas

Rytis Mažulis

Solipse

„Pavadinimas susijęs su filosofine idėja, jog individo sąmonė yra vienintelis dalykas, kurį jis tikrai žino egzistuojant. Kartais, komponuodamas muziką, jaučiu tam tikrą kompozitoriaus „solipsizmą“: gali būti, kad mano idėjos ir išraiškos priemonės, įskaitant mikrointervalus, garso spektro atspalvius bei daugialaikes struktūras, yra daugumai žmonių nesuprantamos. Šiame kūrinyje, pasitelkdamas kaip tik šias „ezoteriškas“ priemones, pamėginau sukurti lėtą, hipnotizuojantį procesą. Techniškai kūrinys sumanytas kaip pjesė „gyvai“ violončelei ir elektroninei fonogramai, kurią sudaro iš anksto įrašyta arba kompiuteriu sugeneruota medžiaga. Savo darbą paskyriau Antonui Lukoszevieze.“ (Rytis Mažulis)

Deividas Jaroška

Night In The Dream-York

Šis kūrinys – tai gyvas pasirodymas su talentingais muzikantais. Atlikėjai gauna trumpas muzikines frazes, kurias gali savarankiškai keisti tam tikruose rėmuose, todėl kiekvienas kūrinio atlikimas yra unikalus. Kompiuteriai ir sintezatoriai atlieka orkestro vaidmenį, o akustiniai instrumentai imituoja sintezatorių frazių juostas. Kūrinį įkvėpė sapnų simbolizmas ir herojaus kelionės principas.

Agnė Matulevičiūtė

SYNTH Porn

„SYNTH Porn“ (2020) – muzikinis videoperformansas pagal neseniai pasirodžiusį kompozitorės antrąjį albumą tokiu pačiu pavadinimu. Muzikinė kūrinio atmosfera kuriama ne tik moduliniais ir analoginiais sintezatoriais – joje skamba ir gyvi instrumentai, balsas, filmų personažų ir poetų citatos, kalbančios apie santykius, meilę ir tuštumą. „SYNTH Porn“ tyrinėja intymumo ir viešumo ribas, todėl renginiui pasirinkti Kompozitorių namai, patys kadaise iš privačios erdvės virtę vieša. Anot menininkės, toks pavadinimas pasirinktas ir kaip nuoroda į populiarią ir plačiai internete naudojamą muzikų grotažymę #synthporn, kai dalinamasi savo namų studijose esančių sintezatorių nuotraukomis.Atlikėjai:

Anton Lukosewice

Deividas Jaroška ft. Lora Kmieliauskaitė, Dovydas Stalmokas, Donatas Butkevičius

Agnė Matulevičiūtė x Edvinas Kopcevas

Renginio trukmė: 3 val., 2 pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos kompozitorių sąjunga

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ.  LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 25 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 17 val. 18 min.
13,20 € 22,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 17 val. 34 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje