Eugenijaus Chrebtovo koncertas. Kai žodžių nebėra

Eugenijaus Chrebtovo koncertas. Kai žodžių nebėra

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nėra reikalingas „Galimybių pasas“, bus laikomasi atnaujintos tvarkos *

Bilietų kiekis ribotas!

Durys –20:30val. ; Koncertas –21:00val.

Nuostabaus balso savininkas, garsus operos solistas, Eugenijus Chrebtovas grįžta į pajūrį, kad galėtų padovanoti išskirtinį vakarą  – kupiną meilės, muzikos ir įsimintinų emocijų.

Koncerto „Kai žodžių nebėra“ metu skambės visų pamėgti kūriniai tokie kaip: „Love is in the Air“,  „O Sole Mio“, „Volare“, „Dancing Queen“, „My Way“, „Can’t Take My Eyes of You“, „Mambo Italiano“, „I Will Surive“, „Besame Mucho“, „You Raise Me Up“, „Se Bastasse Una Canzone“ ir kt.

E.Chrebtovas taip pat atliks jau visų pamiltą naują dainą „ Kai žodžių nebėra“.

Šią meilės kupiną muzikinę programą E. Chrebtovas ruošia kartu su pianistu Andrejumi Polevikovu

* Bus laikomasi atnaujintos tvarkos, kai uždarose erdvėse organizuojamuose renginiuose gali dalyvauti ne daugiau 250 žiūrovų, užpildoma ne daugiau kaip 50 proc. sėdimų vietų išlaikant saugius atstumus, užtikrinamas bilietų pardavimas ir lankytojų registracija internetu, apsauginių veido kaukių dėvėjimas vyresniems nei 6 metų žiūrovams viso renginio metu ir laikomasi kitų būtinųjų saugumo sąlygų, nustatytų Operacijų vadovo sprendime.Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 8 metų amžiaus.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Charoite projects, MB

Daugiau informacijos: Tel.: 860336217.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje