„Eliza: keista meilė“ | „Meinhardt & Krauss“ kinematografinis teatras (Vokietija) | „Materia Magica“ 2021

„Eliza: keista meilė“ | „Meinhardt & Krauss“ kinematografinis teatras (Vokietija) | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Spektaklis jaunimui nuo 16 m. ir suaugusiesiems 


Režisierė – Iris Meinhardt
Scenografas – Michael Krauss
Robotikos autoriai: Nils Bennett, Michael Krauss    
Šviesų dailininkė ir projekcijų autorė – Nadja Weber    
Gyvai muziką atlieka Anna Illenberger

Spektaklio rėmėjai: Štutgarto miestas, „FITZ! Stuttgart“, „Carlsberg Foundation“, „Fonds Darstellende Künste e. V.“ bei „Custom Entertainment Solutions Inc.“

Trukmė – 60 min.
Premjera – 2019 m.
Nuotraukų autorius – Michael Krauss


Spektaklyje „Eliza: keista meilė“ senovinis mitas apie skulptorių Pigmalioną, įsimylėjusį savo sukurtą skulptūrą, perkeliamas į XXI amžių, skulptūrą pakeičiant robotu su dirbtiniu intelektu. Pigmalionas tampa inžinieriumi, androidą sukuriančiu programuotoju. Pamažu jis įsimyli savo kūrinį, dar nesurinkęs atskirų kojų ir rankų detalių į bendrą kūną, glosto jas, trūkstamas dalis papildo savo gestais ir judesiais. Galiausiai kūrėjas susijungia su savo kūriniu, tapdamas žmogaus ir roboto hibridu. Roboto dalys vis labiau atgyja, Eliza tampa savarankišku subjektu ir taip prasideda paslaptingos rungtynės tarp šokio ir technologijos... 

2003 m. įsikūrusio „Meinhardt & Krauss“ teatro spektakliai išsiskiria lėlių teatro, kino, naujųjų medijų ir šiuolaikinės muzikos sinteze. Visai neseniai prie šių menų puokštės prisidėjo ir robotikos mokslas. Atlikėjai meistriškai sujungdami technologijas ir poeziją, virtualumą bei kūniškumą, sukuria išskirtinę siurrealistinę teatro kalbą: „Ekspresyvūs animaciniai vaizdai bei virtuoziškas techninis atlikimas susitinka su meniška dramaturgija. Magiją galima pajausti tą pačią akimirką“ („Theater der Zeit“). Teatras yra dalyvavęs įvairiuose nacionaliniuose bei užsienio festivaliuose, parodęs savo spektaklius daugiau negu dvidešimtyje šalių bei pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą.Atlikėjai:

Ludger Lamers

Renginio trukmė: 60 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje