DRIVE IN kino vakaras  „Vytautas Mineral SPA“

DRIVE IN kino vakaras „Vytautas Mineral SPA“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Vytautas Mineral SPA kviečia į drive – in kino vakarus automobilių aikštelėje po atviru dangumi.

Perkantiems bilietus – DOVANA nuo Vytautas Mineral SPA (gėrimas ir spragėsiai).

Didelis 10 x 5 m ekranas, garsas transliuojamas FM dažniu ir Jūsų automobilis pavirsta asmeniniu kino teatru. Balandžio 29 dieną, 21:30 pirmasis filmų vakaras kviečia Jus.

Vienas bilietas – 1 automobiliui. Laikantis LR Vyriausybės saugumo reikalavimų, automobilyje, seanso metu, gali būti du asmenys arba vienas šeimos ūkis.

Pirmasis filmas kurį išvysite, tai apokalipsinis trileris „GRENLANDIJA“.

Grėsmė mūsų planetai niekada nenuslūgsta. Mokslininkų sekamose kosmoso platybėse nuolatos  formuojasi asteroidai ir kometos, kurios gali pasiekti ir žemę. Nuolatos apskaičiuojamos trajektorijos ir vertinamos galimybės ar iš kosmoso gelmių atskriejęs nekviestas svečias gali trenktis į žemę, tokiu atveju padariniai gali būti katastrofiški.

Pastebėjus naują kometą pavadintą „Klarku“, mokslininkai į ją net nekreipė dėmesio, tačiau vienas iš Jų pastebėjo, kad kometos trajektorija keičiasi ir ji pavojingai krypsta žemės link. Mokslo žmonės ėmė skambinti pavojaus varpais, tačiau valdžios atstovai ir emės gyventojai į tai numojo ranka ir tik laukė įspūdingo reginio. Visa tai truko tol, kol viena iš kometos atplaišų nepasiekė Floridos ir visiškai ją sunaikino. Prasidėjo panika.

Pasaulį apima chaosas, naujiems kometos fragmentams naikinant vis daugiau pasaulio miestų pagrindiniai veikėjai Džonas Garitas (aktorius Gerard‘as Butler‘is) su žmona Elison ( aktorė Morena Baccarin) ir paaugliu sūnumi Neitanu išvyksta į tolimą ir labai pavojingą kelionę : Grenlandiją, kurioje įrengti „apokaliptiniai bunkeriai“ – venintelė vieta teikianti viltį išgyventi.

Kino vakaras Vytautas Mineral SPA. Automobilių aikštelėje  išlaikant saugius atstumus, kino filmas bus rodomas didžiąjame ekrane, o garsas transliuojamas tiesiai į Jūsų automobilį radijo bangomis.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 4 metų amžiaus.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SPA Birštonas / Vytautas mineral SPA

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: alkoholį, maistą, pirotechniką.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena, COZY erdvė
  • Spalio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..
Iki pasiūlymo pabaigos:
133 d. 6 val. 40 min.
14,25 € 28,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje