DAINUOJANTIS FORTEPIJONAS

DAINUOJANTIS FORTEPIJONAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

DMITRI LEVKOVICH (fortepijonas, Kanada-Ukraina)

Programoje:

I d.

Franz Schubert – Ekspromtas Nr. 3 Ges-dur, op. 90, Andante

Frédéric Chopin – Valsas Nr. 1 As-dur, op. 69

Frédéric Chopin – Noktiurnas Nr. 2 Es-dur, op. 55

Frédéric Chopin – Skerco Nr. 2 b-moll, op. 31

Johann Sebastian Bach – Partita Nr. 6 e-moll, BWV 830

II d.

Wolfgang Amadeus Mozart – Sonata Nr. 12 F-dur, K. 332

Robert Schumann – 4 Noveletės iš op. 21:

Nr. 1 F-dur, Nr. 2 D-dur, Nr. 4 D-dur, Nr. 8 fis-moll/D-dur

 

Pasaulinio ryškumo žvaigždė, talentingas pianistas Dmitrijus Levkovičius grįžtą į Kauno valstybinės filharmonijos sceną su ypatinga programa, atskleisiančia plačią fortepijoninės muzikos repertuaro garsų paletę.

Kanadoje gyvenantis ukrainiečių kilmės menininkas D. Levkovičius turi net du pašaukimus: pianisto ir kompozitoriaus. Jo pasirodymai giriami už „neeilinį meninį rafinuotumą“ (vokiečių dienraštis „Frankfurter Allgemeine Zeitung“) ir „daugumą jaunųjų pianistų pranokstantį muzikos supratimą“ („American Record Guide“). Originalios D. Levkovičiaus kompozicijos sulaukė Filadelfijos internetinio leidinio „Broad Street Review“ įvertinimo už „nuoširdžias melodijas“ ir „didžiules emocines bangas“ ir yra mielai atliekamos daugelio šalių muzikantų.

Tarp naujausių pianisto pasirodymų puikuojasi Edvardo Griego koncertas fortepijonui su Drezdeno filharmonijos orkestru, pirmasis Ferenco Liszto koncertas fortepijonui ir orkestrui Berlyno filharmonijoje, debiutai „Ravinia“ festivalyje ir II tarptautiniame Tolimųjų Rytų festivalyje „Mariinsky“. Į debiutinę D. Levkovičiaus kompaktinę plokštelę įrašyti 24 Sergejaus Rachmaninovo preliudai buvo aukštai įvertinti kritikų ir 2016 m. pelnė „International Classical Music Award“ nominaciją.

Fortepijono meno D. Levkovičius mokėsi pas legendinį armėnų pianistą Sergejų Babajaną, o kompozicijos – Curtis muzikos institute Filadelfijoje. Jis yra daugybės tarptautinių konkursų Vokietijoje, Kinijoje, Portugalijoje, Italijoje, JAV nugalėtojas, pelnė publikos ir specialiuosius prizus už geriausią Frédérico Chopino kūrinių atlikimą.

D. Levkovičius yra koncertavęs ne vienoje pasaulinio garso scenoje: Frankfurto Senojoje operoje, Berlyno filharmonijos didžiojoje salėje, Pekino nacionaliniame menų centre, Gulbekiano fondo salėje Lisabonoje, Eliziejaus laukų teatre Paryžiuje ir Niujorko „Carnegie Hall“. Jis skambino su Klivlendo, Kinijos nacionaliniu, Drezdeno filharmonijos, Gulbekiano, Marijos teatro ir daugeliu kitų žymių orkestrų.

2021 m. atlikėjas gastroliavo Šveicarijoje, kur Bazelyje ir Berne atliko Ludwigo van Beethoveno „Imperatoriškąjį“ koncertą. Tais pačiais metais jo pasirodymai su kameriniu orkestru „Sinfonia Toronto“ ir Baden-Badeno simfoniniu orkestru (Frankfurto „Alte Oper“ salėje), skambinant F. Chopino koncertą Nr. 1 ir S. Rachmaninovo koncertą fortepijonui Nr. 2, buvo internetu transliuojami visam pasauliui.

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 20 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje