CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Pasirodymai:

11-26

ketvirtadienis


20:00

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO Premjera!

Vilnius, Siemens arena

11-27

penktadienis


20:00

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Vilnius, Siemens arena

11-28

šeštadienis


16:00

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Vilnius, Siemens arena

11-28

šeštadienis


20:00

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Vilnius, Siemens arena

11-29

sekmadienis


13:00

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Vilnius, Siemens arena

11-29

sekmadienis


17:00

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Vilnius, Siemens arena

Dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos,  renginys turėjęs įvykti 2020.11.23-29d. perkeltas, informaciją apie naują datą ir informaciją dėl bilietų grąžinimo pateiksime artimiausiu metu.

Į Lietuvą atvyks akrobatinių triukų gausa garsėjantis „Cirque du Soleil“ šou „Corteo“

Vienas labiausiai įtraukiančių ir akrobatinių numerių gausiausių „Cirque du Soleil“ areninių pasirodymų „Corteo“ leidosi į didžiulį turą po Europą. Į jo žemėlapį įtraukė ir Lietuvą. Vilniuje, „Siemens“ arenoje, šou viešės 2020 m. lapkričio 26–29 d.

Lietuvos žiūrovai jau turėjo nemažai progų įsitikinti, kad kiekvienas „Cirque du Soleil“ šou yra unikalus ir stipriai skiriasi nuo iki tol matytų. „Corteo“ – dar vienas įrodymas, kad „Cirque du Soleil“ moka nustebinti. Šis šou išskirtinis ne tik savo techniniais sprendimais, bet ir meistriškai atliekamų akrobatinių numerių gausa. Būtent dėl pastarųjų „Cirque du Soleil“ labiausiai garbinamas visame pasaulyje.

„Corteo“ tarsi sujungia visas iki šiol Lietuvoje matytų „Cirque du Soleil“ šou stiprybes. Jis gražus kaip dar pavasarį „Siemens“ arenoje viešėjęs „Toruk – the First Flight“, jo metu skamba gyvai atliekama jaudinanti muzika kaip „Alegria“, jis spalvingas kaip „Quidam“, dramatiškas kaip „Varekai“, o akrobatinių numerių gausa ir sudėtingumu yra artimas klasikiniam „Cirque du Soleil“ šou „Saltimbanco“.  Tai tarsi penki šou viename. Labai džiaugiamės, kad Lietuvos žiūrovai turės galimybę pamatyti būtent šį pasirodymą“, – sako „Corteo“ JAV stebėjęs „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

 

Scenos koncepcija ir išdėstymas arenoje sukuria teatro atmosferą, kuri niekada anksčiau nebuvo naudota ir matyta „Cirque du Soleil“ areniniuose pasirodymuose. „Corteo“ scena primena vaizdą, matomą didžiojoje palapinėje, kuomet žiūrovai sėdi ne puslankiu, kaip buvo iki šiol matytuose „Corque du Soleil“ pasirodymuose „Siemens“ arenoje, o ratu, vieni prieš kitus, kaip cirko palapinėje. Eifelio bokšto įkvėpta scenografija ir meistrų rankomis išpieštos didžiulės užuolaidos scenai suteikia didingumo, o pačiam „Corteo“ – poetiško tono.

„Corteo“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=ajB8hcmjvFk

Unikalaus Daniele Finzi Pasca šou premjera didžiojoje palapinėje Monrealyje, Kanadoje, įvyko 2005 m. balandį. Nuo to laiko „Corteo“ sulaukė didžiulės sėkmės ir jau sužavėjo 9 milijonus žmonių 19-oje valstybių keturiuose kontinentuose.

„Corteo“, itališkai reiškiantis kortežą, – tai džiaugsminga eisena, šventinis paradas, kurį įsivaizduoja klounas. Šou sujungia aktoriaus aistrą ir akrobatų gracingumą bei meistriškumą, kad žiūrovus nukeltų į linksmą, komišką ir spontanišką teatro pasaulį, esantį mistiškoje vietoje tarp dangaus ir žemės.

Centrinė šou figūra – Klounas – fotografuoja savo laidotuves, vykstančias tvyrant karnavalo atmosferai ir stebimas tylių bei rūpestingų angelų. Tarpusavyje derinant didelį ir mažą, juokingą ir tragišką, tobulumo magiją ir netobulumo žavesį, šou pabrėžiama Klouno stiprybė ir trapumas, taip pat jo išmintis ir gerumas. Per Klouno personažą atskleidžiamas žmogiškumas, kuris yra kiekviename iš mūsų. Na, o šou skambanti ir lyriška, ir žaisminga muzika neša „Corteo“ per nesibaigiančią šventę, kurioje iliuzija erzina tikrovę.

„Corteo“ pasirodo 51 akrobatas, muzikantai, dainininkai ir aktoriai iš viso pasaulio.

„Corteo“ bus jau šeštasis „Cirque du Soleil“ šou, kurį savo šalyje galės išvysti Lietuvos žiūrovai. Vilniaus „Siemens“ arenoje jau parodytas „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“ ir „Toruk – the First Flight“. Juos sostinės arenoje matė per 100 tūkst. žiūrovų.

Vieša prekyba bilietais prasidės lapkričio 14 d. Bilietus platina „Tiketa“.

______________________________________________________________________-

Vaikai iki 2 metų imtinai į renginį įleidžiami nemokamai. Renginio vietoje būtina turėti vaiko amžių įrodantį dokumentą.

Vaikams nuo 3 iki 5 metų imtinai galima pirkti bilietą be vietos, tačiau tai reiškia, kad renginio metu vaikas privalės sėdėti ant kelių. Vaikas su tokiu bilietu į renginį gali patekti tik lydimas suaugusio asmens. Renginio vietoje būtina turėti amžių įrodantį dokumentą.

4+ šeimos paketas galioja perkant 4 ir daugiau bilietų, kai vienas arba du asmenys yra suaugę, o likusieji – vaikai iki 16 metų imtinai. Perkant 4+ šeimos paketą, bilietams taikoma 20 proc. nuolaida. Renginio vietoje būtina turėti amžių įrodantį dokumentą. ŠEIMOS NUOLAIDA NEGALIOJA PENKTADIENIO IR ŠEŠTADIENIO PASIRODYMAMS.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 2 metų (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB

Daugiau informacijos: Neįgalujį lydintysis asmuo taip pat perka bilieta neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis asmuo. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 20 val. 22 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Lapkričio 5 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 20 val. 9 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje