Cirkuliacija'21: Mosh Split (Suomija)

Cirkuliacija'21: Mosh Split (Suomija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Premjera: 2016 m.

Idėjos autorės ir atlikėjos: Iida Sipilä, Inka Pehkonen, Enni Lymi/ Milla Lahtinen, Rosa Tyyskä/Heidi Latva, Sofia Defour

Žvilgsnis iš šono: Mirja Jauhiainen

Prodiuserė: Farina Berndt

Koprodukcija: Circus Arts/Burnt Out Punks

Rėmėjai: Circus Arts, Finnish Cultural Foundation, The Arts Promotion Centre Finland, Svenska kulturfonden.

Kelionę į Lietuvą remia: TelepART Grant

 

Šio 45 minučių pasirodymo veiksmas vyksta aplink 9,5 metrų aukščio konstrukciją. Iš šalia stovinčio kemperio, vienas paskui kitą pasirodo stebinantys personažai ir beprotiškos idėjos. Suknelės pagamintos iš tualetinio popieriaus, o šukuosenos kuriamos, čia pat, dulkių siurbliu. Energingas ir suomiško humoro kupinas nutrūktgalviškas pasirodymas – „Mosh Split“ – kuriame žiūrovų laukia cirko technikų įvairovė tiek ore, tiek ant žemės: kiniškas stulpas, dvi besisupančios trapecijos, porinė ir oro akrobatika bei Cyro ratas.

Žiūrovų komentarai:

„Suomiai daro tai geriau"

„Sisus rocks"

„Geriausias Suomijos cirkas"

„Koks pasirodymas! Pašėlusi energija ir ironija"

„Labai patiko šviežias ir nevaržomas Sisus stilius"

 

„Kiekvienas charakteris, kurį demonstruojame scenoje, atspindi mus. Mes nuo pat pradžių įkūnijame tokius personažus, kurie mums leidžia būti savimi,  o laikui bėgant tai įgavo kitą formą ir prasmę – žiūrovų akyse išsivystė „Mosh Split“ žinutė apie drąsias ir galingas moteris, ir tuo mes labai džiaugiamės“, – Inka Pehkonen.

Prieš 10 metų „Lahti“ cirko mokykloje prasidėjusi penkių moterų pažintis išvystė į tvirtą draugystę. Kartu koja kojon žengusios cirko pasaulyje, 2014 m. jos nusprendė atidaryti cirko kompaniją Suomijoje – „Sisus“. Įvairiose Europos šalys sėkmingai pasirodančios cirko artistės į ilgus turus leidžiasi kartu su savo kūdikiais ir auklėmis.

Spektaklis „Mosh Split” paskutinį kartą bus parodytas 2021 m. tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio Cirkuliacija programoje.Atlikėjai:

Iida Sipila

Inka Pehkonen

Enni Lymi/ Milla Lahtinen

Rosa Tyyska/Heidi Latva

Sofia Defour

Renginio trukmė: 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatronas, Asociacija

Daugiau informacijos: nkgteatronas@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje