Cirkuliacija'21: Mood (Lietuva) ir Therapy (Estija)

Cirkuliacija'21: Mood (Lietuva) ir Therapy (Estija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dvigubas spektaklio vakaras

Viso renginio trukmė: 70 min.

Teatronas (Lietuva) | Mood        

Trukmė: 40 min.

Premjera: 2021 m.

Idėjos autorius ir atlikėjas: Džiugas Kunsmanas

Dramaturgija: Gildas Aleksa

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba

Šiuolaikinio cirko monospektaklis    

Šis spektaklis – tai pasyvios būsenos akrobatinė išraiška. Virtualiose socialinėse erdvėse sąvoka „Mood“ naudojama, kai norima apibūdinti atpažįstamą situaciją, kai emocijos viršija visas žmogaus logiško elgesio ribas. Kūrybiniame procese koncentruojamasi į kritimą ir jo keliamus vaizdinius, bei „depresyvų kūną“, jo atpažįstamumą fizine bei psichologine prasme ir kaip toks pasyvus kūnas veikia aktyvias scenos menų disciplinas.

+

Lizeth Wolk (Estija) | Therapy

Spektaklio eskizas

Spektaklio Therapy” eskizas, kurtas šiuolaikinio cirko centro Cirko Sapiens (Lietuva) rezidencijoje.

Trukmė: 20 min.

Spektaklis, kuriame šešių žmonių akimis kalbama apie netektį, niokojimą, stresą ir tuštumą, apie žmones, kurie padarė viską, kas padėtų jiems atsigauti po nemalonių emocijų ir išgydytų sielą. Tikėdamiesi, kad esame pakankamai stiprūs, kad patys galėtume nešti savo naštą, iš tikrųjų nepastebime, kaip pamažu viskas griūva ir pradedame skandinti problemas keisčiausiose vietose, kad tik pabėgtume nuo savo pačių minčių. Viskas tęsiasi tol, kol protas atitolina mus nuo tuštumos. Griebkite taurę ar penkias, šokite, peržiūrėkite visus „Sostų karų“ sezonus, treniruokitės, kol iš nosies pradės bėgti kraujas, pabėkite nuo savęs. 

 

Nuomonė:

Trapią ir drąsią temą į sceną atvedė Lizeth Wolk su savo solo pasirodymu „Therapy“. Wolk festivalyje pristatė spektaklio eskizą, tačiau tai buvo toks stipriai įkrautas pasirodymas, kad man jis tapo viena įtakingiausių festivalio patirčių. Pasirodymo tema depresija. Kūrinyje vaizduojamos aklavietėje atsidūrusių žmonių istorijos, pateikiamos trijų žmonių akimis (atkreipkite dėmesį: pasirodyme Kaune - daugiau). Pradžia, pabaiga ir galimi pabėgimo keliai pirmiausia yra mūsų pačių galvoje. Puikiai judanti Wolk, šalia grojant muzikiniam įrašui, sugebėjo išskirtinai gerai perteikti emocijas ir vidines kovas, o naudojami cirko instrumentais (virvės, buteliai, žiedas), žiūrovo galvoje greitai rezonuoja su su kūrinio tema.„ EPICIRQ 2019: Keiu Virro

 

📍Po pasirodymų gyvas tinklaidės filmavimas. Pasilikite ir užduokite klausimus menininkams.Atlikėjai:

Džiugas Kunsmanas

Lizeth Wolk

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatronas, Asociacija

Daugiau informacijos: nkgteatronas@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje