Aurora // „Laisvas kinas 1990–2020“: filmų programa

Aurora // „Laisvas kinas 1990–2020“: filmų programa

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Aurora  (2012) 2 val.

Režisierė Kristina Buožytė

Vaidina Jurga Jutaitė, Marius Jampolskis, Šarūnas Bartas, Vytautas Kaniušonis, Darius Meškauskas

 

Vykdant sudėtingą mokslinį eksperimentą, kurio pagrindas – informacijos perdavimas neuronais, jaunas, santūrus vyras Lukas patirs stulbinantį nuotykį komoje esančios moters Auroros galvoje. Išlaisvinęs instinktus bei užslopintas fantazijas, jis pradės lėtą metamorfozės procesą. Lukas jau nebebus toks, koks buvo…

Tai pirmas lietuviškas mokslinės fantastikos filmas, sulaukęs didelio tarptautinių kino festivalių dėmesio. 2012 m. filmas apdovanotas specialiuoju žiuri prizu Tarptautiniame Karlovy Varų festivalyje, specialiuoju Neutchatel kino festivalio prizu, specialiuoju Palic kino festivalio kino kritikų prizu, Emerico Pressburgerio prizu tarptautiniame Miscolci jaunųjų kino kūrėjų festivalyje, Europos fantastinių filmų festivalių asociacijos „Méliès d’Argent“ prizu, festivalyje „Fantastic Fest“ fantastinių filmų kategorijoje pelnė geriausio filmo, geriausio režisieriaus, geriausio scenarijaus ir geriausios aktorės (Jurga Jutaitė) apdovanojimus. (N-16)Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Daugiau informacijos: Kilus lietui, seansai iš kiemelio persikels į muziejaus vidų..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje