AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / EDGAR SABILO

AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / EDGAR SABILO

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!

AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / EDGAR SABILO gruodžio 17 d. nukeltas į 2022 m. vasario 26 d., atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2022 kovo 11 d.

AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / EDGAR SABILO 2021 m. gruodžio 18 d., 15 val. koncertas nukeltas į 2022 vasario 25 d., 17:30 val., atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2022 kovo 11 d.

AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS

Martynas Vilius (vokalas) ir Edgar Sabilo (fortepijonas)

Palydėkime Senuosius ir pasitikime Naujuosius su auksinėmis F. Sinatros dainomis!

Frankas Sinatra - vienas garsiausių XX a. Amerikos dainininkų, kurio lyrinis vokalas ir paprastumu garsėjančios dainos vis dar nepalieka abejingų. Puikus aktorius, ne tik nominuotas, bet ir įvertintas Oskaru bei Emmy. Pagarsėjęs mergišius, kurio meilės nuotykius sekė ir aptarinėjo viso pasaulio bulvarinė spauda. Trijų vaikų tėvas, kurių susilaukė su pirmąja žmona, nors per gyvenimą buvo vedęs iš viso net keturis kartus. Dėl savo itališkos kilmės garsėjo ryšiais su mafija, tuo pačiu buvo priimamas aukštuomenės ir kviečiamas net į baltuosius rūmus. Tačiau jo talentas ir šiandien nepalieka abejingų – Frankas Sinatra visuomet išliks viršūnėje.

„New York, New York“, „My Way“, „Strangers in the Night“ – tai tik keletas vieno žinomiausių Amerikos dainininko ir aktoriaus Franko Sinatros hitų. Šia nepakartojama ir vis dar populiarumo nestokojančia muzika su klausytojais dalinsis perpildytose koncertų salėse koncertuojantis Martynas Vilius kartu su džiazo pianistu Edgaru Sabilo. Išgirskite nuostabias Franko Sinatros dainas gyvai ir prisilieskite prie tikrų džiazo ir pop muzikos šedevrų ir šiemet!Atlikėjai:

MARTYNAS VILIUS (VOKALAS)

EDGAR SABILO (FORTEPIJONAS)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ

Daugiau informacijos: info@culture-live.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje