Aromaterapinių kvapų dirbtuvės

Aromaterapinių kvapų dirbtuvės

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Aromaterapinių kvapų dirbtuvės

Vilnius, Vytauto g. 6

nuo 35,00 €

 

Aromaterapija – tai menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti fizinę, emocinę, psichologinę bei vidinę harmoniją.

BIOCOS academy kviečia susipažinti su natūraliais gamtos kvapais – eteriniais aliejaisatarais, ekstraktais ir jų pagalba susikurti aromaterapinio poveikio purškiamą namų kvapą arba tepamą aromaterapinį aliejų mišinį.

Aromaterapinių kvapų kūrimo pramoga susideda iš dviejų dalių:

Teorinės dalies metu uostysite ir susipažinsite su eteriniais aliejais, sužinosite jų terapinį poveikį fizinei bei emocinei sveikatai. Sužinosite, kokią naudą natūralūs eteriniai aliejai teikia Jūsų sveikatai, grožiui, emocijoms. Kaip naudoti natūralius aliejus buityje, kosmetikoje, kaip juos maišyti ir kurti savo kvapus.

Praktinėje dalyje mokysimės maišyti eterinius aliejus bei kursime/gaminsime namų kvapus. Namų kvapų kūrime naudosime tik natūralias priemones.  Po pamokos išsinešite buteliuką Jūsų susikurto aromaterapinio purškiamo arba tepamo kvapo.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite telefonu +37060403261 arba el. paštu: vilnius@biocos.lt

 

Dalyvių amžius
Paslauga teikiama asmenims nuo 14 m.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 asmeniui

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Paslauga teikiama grupėje iki 10 žmonių, iš anksto nustatytomis datomis.

 

Trukmė
1 val. 30 min.

 

Vieta
Vytauto g. 6, Vilnius

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Biokosmetikos akademija, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje