Arlekinas: Neįgarsintos mintys (Ukrainos dienos)

Arlekinas: Neįgarsintos mintys (Ukrainos dienos)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Vizualiai įkvepiantis kelio filmas, kupinas tragikomiškų situacijų Karpatuose. Vadimas gyvena Kijeve ir užsidirba įrašydamas įvairius garsus. Kartą vaikinas sulaukia dosnaus pasiūlymo prisidėti kuriant vaizdo žaidimą. Jo užduotis – užfiksuoti vietinių Ukrainos gyvūnų balsus ir Karpatuose gyvenančio reto paukščio giesmę. Situacija pasirodo ne tokia jau paprasta, kai paaiškėja, kad kelionėje jį lydės ekscentriška motina.

Įvertintas Karlovy Vary kino festivalio apdovanojimu.Atlikėjai:

Žanras – tragikomedija

Šalis – Ukraina

Kalba – ukrainiečių k.

Subtitrai – lietuvių k.

Metai – 2019 m.

Cenzas – N-13

Režisierius – Antonio Lukich

Renginio trukmė: 1 val. 44 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: UAB "Antras kadras"

Daugiau informacijos: Visos Ukrainos kino dienų Lietuvoje metu surinktos lėšos už filmų bilietus bus skirtos ukrainiečių paramos fondui „CinemaAid“ Į Lietuvą atvykusiems Ukrainos piliečiams filmas rodomas nemokamai..

Draudžiama įsinešti: Savo maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje