A. Kaniava autorinis koncertas | Vilnius

A. Kaniava autorinis koncertas | Vilnius

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Andrius Kaniava kviečia į autorinį koncertą Vilniuje

2021 m. gegužės 20 d. 19 val. į autorinių dainų koncertą Vilniuje, muzikiniame teatre „Legendos“ (Kalvarijų g. 85),  kvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Kartu su Andriumi į sceną žengs jaunoji atlikėja Gintarė Bauerytė, pritarsianti balsu bei gitara.

Po pusės metų pertraukos pagaliau atgyja ir kultūra. Ir nors vietų skaičius ribotas – visgi 150 laimingųjų bus laukiami koncerte, kuriame artistas žada surinkti gražiausias savo dainas iš įvairių kūrybos laikotarpių. Karantino metu Andrius Kaniava su gerbėjais bendravo sekdamas pasakas bei prisimindamas jaunystės dienų dainas socialiniuose tinkluose, tačiau visą tą laiką jis ilgėjosi ne virtualių, o realių susitikimų su žiūrovais. Ir pagaliau ta diena išaušo!

Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Koncerte privaloma laikytis visų SAM nurodytų reikalavimų ir rekomendacijų, susijusių su COVID-19 virusu. Bilietai parduodami 2+2 principu. Bilietus platina TIKETA.Atlikėjai:

Andrius Kaniava

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 7 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt Informacija tel. 867223266 arba el. paštu: koncertai@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje