90's MEGA Show

90's MEGA Show

Pasirodymai:

12-12

šeštadienis


20:00

90's MEGA Show

Kaunas, ŽALGIRIO arena

12-12

šeštadienis


20:00

90's MEGA Show Autobuso bilietas pimyn+atgal (bilietai į koncertą parduodami atskirai)

Lietuva, Lietuva

„LiveStar Entertainment“ informacija „90’s Mega show“ dalyviams.

Gruodžio 12d. Žalgirio arenoje - didžausias METŲ SHOW - „90’s Mega show“ įvyks!

Visgi remiantis LR įstatymu dėl kompensavimo už COVID-19 pandemijos metu perkeltus renginius ir pandeminės situacijos pasaulyje renginių orginizavimo įmonė „LiveStar Entertainment“ suteikia galimybę rugsėjo 18 - spalio 2 d. (imtinai) pasikeisti savo bilietą į jo vertę atitinkantį kuponą, galiojantį 12 mėn, kreipiantis į bilietų platintoją -> pagalba@kakava.lt <- (siekiant gauti kuponą, svarbu, pateikti savo ir įsigytų bilietų informaciją bilietų platintojui). Šis kuponas galės būti iškeistas į kitus įmonės organizuojamus renginius, o jo neišnaudojus per 12 mėn., po bilieto pasikeitimo į kuponą - sumokėtus pinigus.

Artimiausias numatomas renginys į kurį galite išsikeisti kuponą- „90-ųjų Nostalgija su Aqua“ gegužės 15d. 
https://kakava.lt/renginys/90-uju-nostalgija-su-aqua/1402/3473

„LiveStar Entertainment“ apgailestauja už nepatogumus bei viliasi, jog net nuolat kintantys reikalavimai renginių sektoriuje, neleis sugadinti geriausio METŲ vakarėlio. Bet net jei ir taip - įmonė garantuoja: bilietų grąžinti skubėti neverta, nes dėl neprognozuojamų aplinkybių pasikeitus renginio laikui - bus suteikta papildoma galimybė pasikeisti bilietą į kuponą ar atgauti sumokėtus pinigus.

Būkime sveiki!

https://www.youtube.com/watch?v=MwFAPrkreSk&feature=youtu.beAtlikėjai:

VengaBoys

2 UNLIMITED

LA BOUCHE

Mr. President

Real Mccoy

Jenny from ACE OF BASE

Cappella

Renginio trukmė: 4 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: LIVESTAR ENTERTAINMENT, UAB

Daugiau informacijos: - Autobusai, pažymėti 90's Mega Show ženklais, išvyksta iš nurodytų vietų, pateiktu laiku bei po koncerto parveža į tas pačias vietas. Autobusai nuo arenos išvyksta 30 min. po oficialios renginio pabaigos. - Tas pats bilietas - naudojamas važiuoti pirmyn ir atgal, dėl ko prašome saugoti savo bilietą, iki pat įsėdimo į autobusą važiuoti atgal. - Vairuotojas turi teisę atsisakyti vežti stipriai apgirtusius, agresyvius, neadekvačius asmenis..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje