Two Feet - Vilnius

Two Feet - Vilnius

Shows:

Event has passed.

Information on this page may be outdated, please check information before purchase.

JIS grįžta! Interneto sensacija Two Feet surengs pasirodymą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme

Lietuvos publikai jau gerai pažįstamas Two Feet vėl atkeliauja į Vilnių. Internete išgarsėjęs veikėjas iš Niujorko yra viral artistas ir kietas muzikos kūrėjas su elektrine gitara. Liepos 5 d. Two Feet surengs nepamirštamą koncertą Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme.

Panašu, kad Lietuvos sostinę Two Feet įsimylėjo ir jam Vilnius kelia tik geriausius prisiminimus. Jis grįžta „8 Days A Week” kvietimu. Į paskutinį Two Feet pasirodymą Lukiškių kalėjime netilpo visi norintys – buvo išparduoti visi bilietai, o koncertas su „Sold Out“ ženklu. Tikrai nėra jo muzikai talpesnės vietos Vilniaus mieste, nei atvira Lukiškių kalėjimo scena ir mes tą jau kartą patyrėme. Ši viešnagė sostinėje vėl bus turo po Europą dalis ir smagu, kad jame vėl įrašytas Vilnius.

Koncertas, kurį buvo būtina pakartoti. To itin prašė ir agentūros draugai bei fanai. Jis puikus pasirinkimas atviro oro koncertams. Šįkart mūsų laukia naujos kūrybos pristatymas. Esam informuoti, kad naujausias Two Feet singlas pasirodys dar kovo mėnesį. Mūsų laukia grynas muzikos įspūdžių srautas, sexy pasirodymas ir tikras koncertas unikaliame paveldo objekte.

Išankstiniai koncerto reikalai

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk žinutę feisbuke muzikos agentūrai „8 Days A Week" (www.8dw.lt) ir gausi nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – nuo vasario 22 d. 10 val. iki vasario 23 d. 10 val. Vos 24 valandos tokiam presal'ui! Nepramiegok. Vieša prekyba „Bilietai LT" kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja vasario 23 d. nuo 10 val.

Netaupyk, bet sutaupyk!

Win/win.

Bilietų su kodais kiekis labai ribotas.

Video: Two Feet – Go Fuck Yourself
https://youtu.be/pFoja4b0ZFo

Apie Two Feet

Daug gerų žodžių galima pasakyti apie Two Feet. Jis myli bliuzą ir anų laikų muziką, pats meistriškai groja gitara ir yra tikras DIY muzikantas. Two Feet mėgsta panardyti po anų dešimtmečių skambesį ir pritaikyti jį šiandienai.
Didžiąją savo karjeros dalį Two Feet priešinosi tradicinio popmuzikos dainų rašymo standartams, muzikos kritikų patvirtintam albumo formatui ir išgalvotiems reikalavimams, kaip turi skambėti kūrinys. Geram artistui viskas galima. Geras pavyzdys - jo bliuzinis ir itin daug boso savyje talpinantis pirmasis singlas „Go Fuck Yourself“ turi neįprastą kūrinio struktūrą, bet jau perklausytas beveik pusę milijardo kartų.

Two Feet, kurio tikrasis vardas Zachary Williamas Dessas, yra tikras artistas ir savo amatą išmano. Jis gerai varo gyvai, žodžių kišenėje neieško, kietai atrodo, nuolat kalba apie savo emocinę sveikatą ir išlaiko savitą sceninį įvaizdį. Gyvo pasirodymo jėga, meistrystė groti gitara, vokaliniai sugebėjimai ir estetika jį išskiria iš tuzino kitų. Two Feet patiks tiems, kam patinka „the xx“, Chetas Fakeris, Jackas Garratt‘as, Nicolas Jaaras, „Cigarettes After Sex“ ir kiti artimą garsą skleidžiantys muzikos kūrėjai.

Lyric Video: Two Feet – Lost The Game
https://youtu.be/mRyv_oe9-Ys

Ilgai ėjęs iki savo tikslo kurti muziką ir, tuomet į internetą įkėlęs pirmąjį savo darbą „Go Fuck Yourself“, Two Feet nukeliavo labai toli ir peržiūras šiandien skaičiuoja milijonais. Jau patikrintas rimtų leidybinių kompanijų ir didžiųjų festivalių. Vien „Youtube“ platformoje jo peržiūrų skaičius siekia 600 milijonų. Skaičiai kelia antakį. Jo „I Feel Like I‘m Drowning“ vis dar yra kažkas tokio. Tai yra tas kūrinys, prie kurio norisi grįžti ir grįžti bei kurio iš galvos nebeištrinsi. Jis taip pat turi kūrinių su „Twitter“ žvaigžde „Sub Urban“, grandson, MØ ir kitais šios kartos kūrėjais. Dar Two Feet yra nepriklausomos leidybinės kompanijos „477 Records” bosas. Ši leidykla yra visiškai nauja, dirba su naujais talentais ir kylančiais muzikos kūrėjais.

Audio: Two Feet – Love is a Bitch
https://youtu.be/yGl7errjHWk

Two Feet Vilnių antrą kartą pažymėjo savo koncertų planuose. Jam tai bus antroji viešnagė Baltijos šalyse. Šįkart jis aplankys ir Latviją, ir Estiją. Taline jo koncertą organizuoja „8 Days A Week” komanda. Pas mus jis atvyks pristatyti naujausios savo kūrybos ir atsiveš naują šou.

Nuorodos, muzika, viską ten

https://www.twofeetmusic.com
https://www.facebook.com/twofeetmusic
https://twitter.com/TwoFeetMusic
https://www.youtube.com/@twofeet
https://www.instagram.com/twofeetmusicOrganizer: 8 Days A Week Agency, UAB

Organizer address: Islandijos g. 6, Vilnius

Organizer contact information: www.8dw.lt / tickets@8dw.lt