Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''!

Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''!

Shows:

05/19

Sunday


18:00

Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''! Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''!

Vilnius, Kauno menininkų namai

from 19,00 €
Information on this page may be outdated, please check information before purchase.

Balandžio 15 dieną, Vilniuje, bus rodoma stulbinanti teatro muzikinė fejerija „Dieviškasis Mikelandželas“!

 

Balandžio 15 d. 19.30 val. daugybės meno gerbėjų pageidavimu, kurie buvo sužavėti pirmojo pasirodymo vasario mėn. viduryje metu, nuostabioje ir unikalioje vietoje – Samuelio Bako muziejaus Anatolijaus Šenderovo salėje, kuri randasi adresu Naugarduko g. 10 ir talpina tik 100 laimingųjų, dar kartą Vilniuje bus rodoma stulbinanti teatro muzikinė fejerija „Dieviškasis Mikelandželas“ (legendinio teatro režisieriaus Aleksandro Rubinovo pastatymas)!

 

„Dieviškasis Mikelandželas“ – taip vadinasi šis dramos, operos, meninio ir poetinio meistriškumo susiliejimo stebuklas – nuostabaus teatro režisieriaus ir aktoriaus Aleksandro Rubinovo sukurtas subtilus, nuoširdus, jausmingas ir poetiškas kūrinys!

 

Naujojo kūrinio herojus yra didysis genijus, atsiųstas mums Aukščiausiojo – Michelangelo Buonarroti!

 

Jo gyvenimas, sudėtingi meilės santykiai, skirtingai nuo įprastų, jo sielos kupina poezija ir, žinoma, unikalus kūrybiškumas tapo šios išskirtinės dvasinės šventės pagrindu, kurią atgaivino nuostabių meno žmonių komanda, apdovanota įvairiapusiais kūrybiniais talentas:
Žavingoji aktorė Daiva Škelevaite ėmėsi itin dinamiško vaidmens, Benjamino Briteno vokalinis ciklas „7 Mikelandželo sonetai“ – dėl ypatingo vokalinės technikos sudėtingumo itin retai atliekamas kūrinys – su tuo puikiai susidoroja operos tenoras Mindaugas Zimkus, kuriam akomponuoja, o taip pat atlieka ir kitas kompozicijas, puiki pianistė Paulė Gudinaitė! Sceninį veiksmą praturtina išradingos vaizdo projekcijos, kurios efektingai vaizduoja Genijaus kūrybą, jo paveikslus ir skulptūros šedevrus!

Žinoma, didelis ačiū šios unikalios dvasinės puotos sielai ir akims kūrėjai poetei Violetai Šoblinskaitei, kuri puikiai iš senosios italų kalbos išvertė tuziną nuoširdžių Didžiojo dangaus pasiuntinio žmonijai – Mikelandželo – sonetų!

 

Paskubėkite, tik 100 laimingųjų - tiek žiūrovų telpa Samuelio Bako muziejaus Anatolijaus Šenderovo  kamerinėje salėje. Tapkite ir jūs nepamirštamo kultūrinio įvykio liudininkais!

 

Michelangelo Buonarroti (1475–1564) – dieviškasis italų skulptorius, menininkas, architektas, poetas ir mąstytojas. Vienas didžiausių Renesanso ir pradžios baroko genijų – būtent jis architektūroje laikomas tikruoju „baroko tėvu”.

 

Jo darbai buvo laikomi aukščiausiais Renesanso meno pasiekimais net paties meistro gyvenimo metu. Mikelandželas gyveno beveik 89 metus – ištisą erą, nuo Aukštojo Renesanso laikotarpio iki kontrreformacijos ištakų. Per šį laikotarpį buvo pakeista trylika popiežių – devyniems iš jų jis atliko užsakymus. Išsaugota daug dokumentų apie jo gyvenimą ir kūrybą – amžininkų liudijimai, paties Mikelandželo laiškai, sutartys, jo asmeniniai ir profesiniai įrašai. Mikelandželas taip pat buvo pirmasis Vakarų Europos meno atstovas, kurio biografija buvo paskelbta dar jam gyvuojant.
Tarp garsiausių jo skulptūros darbų yra Dovydo, Bakcho, Pietos, Mozės, Lėjos ir Rachelės statulos, skirtos popiežiaus Julijaus II kapui.

 

Bilietai į unikalią teatro muzikinę fejeriją „Dieviškasis Mikelandželas“ (rež. A. Rubinovas) balandžio 15 d. 19.30 val. Vilniuje, Samuelio Bako muziejaus Anatolijaus Šenderovo kamerinėje salėje, kuri randasi adresu Naugarduko g. 10, parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu. Visos vietos yra sėdimos.
Papildoma informacija dėl bendradarbiavimo, pasirodymo, bilietų užsakymo teikiama telefonais: +370 61801331, +37064536403, +370 677 00699, +370 671 76502.
Organizer: Onesa, UAB

Organizer address: Ligoninės g. 6 – 15, Vilnius

Organizer contact information: markuliaforever@yahoo.com / +37064536403