Jaunimo festivalis VibeLift 2024

Jaunimo festivalis VibeLift 2024

Shows:

05/10

Friday


11:00

Jaunimo festivalis VibeLift 2024 Jaunimo festivalis VibeLift 2024

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

from 20,00 €
Information on this page may be outdated, please check information before purchase.
VibeLift 2024 – tai ne tik jaunimo motyvacinis festivalis, bet ir kelionė į ateitį. Festivalis skirtas įkvėpti ir motyvuoti jaunimą siekti tikslų, emocinio saugumo, finansinės gerovės ir karjeros.
Šiais metais didžiausias jaunimo renginys kviečia jaunimą atrasti, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms ir kaip išlikti bei tobulėti tokiame besikeičiančiame pasaulyje. Išskirtinėmis istorijomis iliustruosime, kad žmogiškasis potencialas turi neribotas galimybes, kurios skleidžiasi ir auga, kai esame atviri pokyčiams, drąsūs veikti ir priimti sprendimus. Festivalis atskleis, kaip žmogiškosios vertybės ir žmogaus potencialas gali prisidėti prie asmeninio ir profesinio augimo.
Programoje garsūs ir žinomi vardai (programa nuolat pildoma):

8 Kambarys
Ieva Mackevičienė
Vidas Bareikis
Marijonas Mikutavičius  
Indrė Kavaliauskaitė
Mantas Kalnietis
Žygimantas Gečas
Gabija Skučaitė
Sergejus Maslobojevas
Inidė Jasnauskaitė ir Osvaldas Jonaiti
Nedas Zimantas 
Šarūnas Kezys 
 
Didysis vakaro koncertas su DJ Nevykele
Renginio vedėjas Dovydas Laukys
 
 

Važiuok su savo klase

Vyk į festivalį su visą klase, nes drauge ne tik smagiau, bet ir pigiau! Grupėms virš 15 asmenų taikoma 20% nuolaida bilietams. Tad nieko nelauk, burk klasės draugus, dalyvauk didžiausiame jaunimo festivalyje ir patirk didžiausią metų nuotykį!
 
„VibeLift“ mokytojams
 
Festivalio metu mokytojai taip pat nenuobodžiauja! Švietimo pokyčių judėjimas „EduAction“ siekdami tobulinti mokytojų bei švietimo lyderių kompetencijas, kiekvienais metais pristato specialią programą mokytojams. Į renginį atvykstantys pedagogai, lydintys savo mokinius (ne mažiau 15 mokinių), galės nemokamai dalyvauti šiame visos dienos forume, tobulinti savo kompetencijas ir gauti tai patvirtinantį pažymėjimą.
 


Organizer: SMK Aukštoji mokykla

Organizer address: Nemuno g. 2 Klaipėda Klaipėda

Organizer contact information: hi@vibelift.lt +370 635 84064