Gulbių ežeras su Europos baleto solistais

Gulbių ežeras su Europos baleto solistais

Shows:

07/28

Sunday


19:00

Gulbių ežeras su Europos baleto solistais Gulbių ežeras su Europos baleto solistais

Vilnius, Palangos koncertų salė

from 32,00 €
Information on this page may be outdated, please check information before purchase.
Gulbių ežeras - su Europos baleto solistais
 
Pasaulinio garso kompanija „WORLDSTARS“, organizuojanti spektaklius, kuriuose šoka Paryžiaus operos teatro, teatro „La Scala“, Londono karališkojo baleto ir kitų trupių šokėjai, užkariavę tūkstančių žiūrovų širdis visame pasaulyje, kviečia į legendinį P. Čaikovskio baletą „Gulbių ežeras“ su solistais iš žymiausių Europos teatrų.
 
Apie baletą:
„Gulbių ežeras“ – žymiausias klasikinis genialaus kompozitoriaus P. Čaikovskio baletas pagal L. Petipo ir L. Ivanovo choreografiją. Baletas „Gulbių ežeras“ – tai pasakojimas apie meilę ir laimę, kovą su tamsiosiomis jėgomis, apie meilę, kaip aukščiausią žmogiškumo išraišką. 
 
Siužeto pagrindas – senovinė vokiečių legenda apie puikią mergaitę Odetą, paverstą baltąja gulbe. Tik nesavanaudiška meilė gali ją išlaisvinti iš piktųjų kerų. Romantiškas jaunuolis princas Zygfrydas patenka prie stebuklingo ežero, Odetoje jis pamato savo moters idealą, ją pamilsta ir prisiekia amžiną meilę. Tačiau princo svajonei kelią pastoja piktasis genijus... 
 
Romantiški „Gulbių ežero“ vaizdai nuo seniausių laikų jaudina ir suaugusius, ir jaunus žiūrovus, įkvepia įvairių šalių baleto meistrus ir choreografus grįžti prie klasikinių vertybių. Šis visame pasaulyje žinomas ir žiūrovų pamėgtas kūrinys tapo baleto meno simboliu.
 
Kompanija „WORLDSTARS“
Kompanijos „WORLDSTARS“ pasirodymuose dalyvauja Paryžiaus operos, La Scala, Londono Karališkojo baleto, Čekijos nacionalinio baleto, Barselonos baleto, Bordo nacionalinio baleto, Danijos Karališkojo baleto ir kitų teatrų baleto solistai ir menininkai. Šiandien „WORLDSTARS“ projektai vyksta Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje ir JAE, suteikdami žiūrovams galimybę stebėti aukščiausios klasės baletą, kuris jaudina ir įkvepia. Kompanijos repertuare baletas „Gulbių ežeras“ užima ypatingą vietą. Pagrindinė „WORLDSTARS“ užduotis – išsaugoti klasikinio baleto paveldą.
 
Instagram: @etoileballetgala
Facebook: Etoile Ballet Gala in Lithuania


Organizer: WORLDSTARS, SIA

Organizer address: Maskavas iela 81-15, LV-1003 Riga Riga

Organizer contact information: worldstars@inbox.lv / +37128607048