Švyturys Nealkoholinis Live: DUB FX x MR. WOODNOTE | Vasaros Terasa

Švyturys Nealkoholinis Live: DUB FX x MR. WOODNOTE | Vasaros Terasa

Shows:

07/25

Thursday


20:00

Švyturys Nealkoholinis Live: DUB FX x MR. WOODNOTE | Vasaros Terasa Švyturys Nealkoholinis Live: DUB FX x MR. WOODNOTE | Vasaros Terasa

Vilnius, Vasaros terasa

from 30,00 €
Information on this page may be outdated, please check information before purchase.

Švyturys Nealkoholinis Live: DUB FX x MR. WOODNOTE | Vasaros Terasa

 

One man show – DUB FX – kasmet į Lietuvą sugrįžta apie vidurvasarį ir dar labiau užkelia miesto temperatūrą. Šiemet su juo matomės liepos 25 d.

 

Šįkart jis sugrįžta su papildyta programa, nes rudenį pasirodė jo naujas albumas „Infinite Reflection“. Žinoma, dubfxiniai hitai irgi skambės, kaip ir daug šiam atlikėjui būdingos improvizacijos: „Kiekvienas mano pasirodymas yra skirtingas“, – sako Benjaminas Stanfordas aka DUB FX.

 

Nuo pirmos iki paskutinės natos tik savo balso ir pedalų efektų pagalba DUB FX kuria ir atlieka savo dainas. Jo kūrinių perklausos vien „YouTube“ platformoje dabar viršija 300 mln.

 

„Jau kurį laiką koncertai man yra ne pramoga, o ritualas.“ Todėl kaskart lipdamas ant scenos Dub FX įsitikina, kad jo protas, kūnas ir siela yra maksimaliai pasiruošę atlikti geriausią įmanomą šou.

 

Kitoniškumo koncertui „Vasaros Terasoje“ suteiks ir specialus koncerto svečias. Kartu su Dub FX į Lietuvą atvyksta saksofonininkas Mr. Woodnote. Užteko jųdviejų kelių improvizuotų pasirodymų ir klausytojai suprato – saksofonas kartu su Dub FX talentu veža.

 

Kelis metus iš eilės su DUB FX užjudėjom. Šoko net tie, kurie įprastai, rodos, yra nepajudinami. Kartojam visa tai ir dar daugiau liepos 25 d.

 

 

——————————

 

Rezervacijos priimamos nuo gegužės 2 d. +370 (695) 76 560, darbo dienomis 12:00 - 18:00 likus ne daugiau kaip 2 savaitėms iki renginio. Rezervacijos kaina asmeniui 5 EUR, minimali rezervacijos suma 20 EUR.

 

——————————

 

Vartai: 19:00

LIVE: 20:00

 

——————————

 

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

 

——————————

 

„Vasaros terasos“ veiklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 


Organizer: Dainuojanti lapė, VšĮ

Organizer address: Fabijoniškių 69-21 Vilnius

Organizer contact information: info@damngood.lt / +37069822414