Audiovizualinis  šokio spektaklis ''Erase for Prosperity?'' | Premjera

Audiovizualinis šokio spektaklis ''Erase for Prosperity?'' | Premjera

Shows:

Event has passed.

Information on this page may be outdated, please check information before purchase.
Audiovizualinis šokio spektaklis ,,Erase for Prosperity?”. Muzika skambėsianti spektaklio metu bus atliekama gyvai - analoginiais sintezatoriais, bei magnetinių juostų grotuvais. Spektaklio muzika buvo kurta pagal magnetinės juostos veikimo principus.

Kaip veikia prisiminimai? Ką prisiminimai turi bendro su magnetine juosta? Kokius prisiminimus mes saugome, o kokius bandome ištrinti? Spektaklio komanda svarstys: koks yra santykis tarp žmogaus ir jo prisiminimų?

Ar galima ištartus žodžius, padalinti į tolimus prisiminimus, mažas daleles, jas dekonstruoti ir ištrinti? Žodžių prasmių išsitrynimą, filosofas Jacques Derrida pavadino kaip neišvengiamą dalyką, kadangi reikšmės ir prasmės yra nepatikimos, nes pati kalba, kuri perduoda prasmę, yra nuolat kintanti ir nykstanti. Žodžiai ir garsai yra tokie patys laikini kaip ir aplinka kurioje jie tūno. Iš tiesų, garsas paleistas į pasaulį lieka jame amžinai klajonei - atsimušdamas nuo vieno daikto į kitą, nuo kito į antrą ir atgal. Kol galų gale, mūsų pačių prisiminimai, kartu su ašaromis po truputį pasimirš, ištrindami visus savo egzistavimo įrodymus
ir netgi pačius mus.

Režisierė: Armanda Rudelytė
Kompozitorius ir atlikėjas: Ignas Šoliūnas
Šokėjai: Dominyka Markevičiūtė ir Povilas Jurgaitis
Prodiuseris: ,,Bloom Theory Theatre”
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba www.lkt.lt


Organizer: Bloom Theory Theatre

Organizer address: Zervynų g. 5 Varėna

Organizer contact information: bloomtheorytheatre@gmail.com / +37063789860