DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu

DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu

Shows:

Event has passed.

Information on this page may be outdated, please check information before purchase.
Improvizacijos teatro KITAS KAMPAS namuose vėl skambės užburiančios ir visiems puikiai pažįstamos džiazo dainos! Juk improvizacija neatsiejama nuo džiazo, o džiazas nuo improvizacijos!
 
DŽIAZO VAKARĄ savo talentu visus žavės Inga Šepetkaitė – profesionali aktorė ir teatro KITAS KAMPAS improvizatorė. Ingą, anksčiau buvusią grupės „Delasferos“ pagrindinę vokalistę ir tekstų autorę, dabar dažnai galima išgirsti dainuojančią spektakliuose bei muzikinėse kolaboracijose su kitais atlikėjais ir kompozitoriais.
 
Drauge su Inga išvysime ir talentingą pianistą Dominyką Kazimierą Krulikovskį, aktyviai koncertuojantį su įvairiais kolektyvais bei atlikėjais, tarp kurių grupė SHOWER, Dominykas Vaitiekūnas, „Castor Stetson“, „Vilnius JJAZZ ensemble“, choras „Artyn“. Kazimierą ne kartą galėjote išvysti ir teatro KITAS KAMPAS pasirodymuose.
 
Gegužės 28 d. vakarą išgirsime ne tik legendinių džiazo atlikėjų, tokių kaip Nina Simone, Etta James bei Ben S. Kingo, bet ir kitus gerai žinomus džiazo kūrinius, kurie buvo aranžuoti ir atlikti daugybės džiazo muzikantų, tokių kaip Julie London ir Ella Fitzgerald ir kt.
 
Vakaro metu skambės ne tik vokalinės kūrinių interpretacijps, bet ir klavišines improvizacijos, o visus džiazo kūrinius apjungs gražiausi istorijoje parašyti menininkų meilės laiškai, citatos ir pamąstymai apie meilę.
 
Susitinkame padžiazuoti gegužės 28 dieną, teatro KITAS KAMPAS namuose-kokteilių bare, Malūnų g. 4, Užupyje, 20:00 val.


Organizer: Improvizacijos teatras, VšĮ

Organizer address: Malūnų g. 6-9, Vilnius

Organizer contact information: teatras@kitaskampas.lt / +37067348278