LT | EN
 
„Didysis Motinos dienos koncertas“ Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
„Didysis Motinos dienos koncertas“

Motinos diena švenčiama daugelyje pasaulio šalių. Skirtingose tautose šventės datos šiek tiek skiriasi, tačiau visur tai -- pavasario šventė, pažyminti gimimą ir atiduodanti duoklę toms, kurioms už tai esame dėkingi.

Lietuvoje paprastai mamas sveikiname pirmąjį gegužės sekmadienį, tad šiais metais šventė iškrito gegužės 5-ą dieną. Būtent tada būrys garsiausių Lietuvos dainininkų kviečia klausytojus į Kauno "Žalgirio" areną.

Didysis Motinos dienos koncertas -- tai švelnus linkėjimas moteriai, padėka už visų mūsų gyvenimą ir visos geriausios mamai skirtos lietuviškos dainos, kada nors sukurtos išilgai Nemuno.

Koncerte dainas atliks galingi balsai ir mėgiami mūsų scenos charakteriai -- Stasys Povilaitis, Mantas Jankavičius, Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis, Sasha Song, Karina Krysko, Evelina Sašenko, Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, Ieva Narkutė, Vaida Genytė, Tele-Bim-Bam siela Neringa, Steponas Januška, Justinas Lapatinskas, Ligitas Kernagis ir "Džimbos" vaikai.

Vokalistams akomponuos Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas Maestro Gintaras Rinkevičius, dirigentas Martynas Staškus, o renginį pravesti visais šventais ir savo mamos meile prisiekė Marijonas Mikutavičius.

"Kartais paklausius mūsų dainų atrodo, kad visos mamos verkia, -- sako renginio vedėjas Marijonas -- bet mes dainuosim tai, kur jos ir juokiasi".

Visi dalyvaujantys pasiryžę atiduoti visa, kas paslėpta sieloje, kad koncertas būtų tiek lyriškas ir švelnus, kiek ir emocingai pratrūkstantis ir uždegantis. Juk tokios būna mūsų mamos. Dainoms kuriamos naujoviškos aranžuotės ir dainininkai jau renkasi, kuriuos kūrinius jie labiausiai turėtų atlikti. Kai kuriems lengva. Steponas Januška gali bet kurią akimirką uždainuoti "o kaip norėčiau aš vėl, sutikti rytą pas mamą". Ta daina jau tapusi atlikėjo vizitine kortele.

Pavyzdžiui, Sasha Song savo kajerą didžiojoje scenoje pradėjo tada, kai dar būdamas berniūkštis sudainavo žodžius "mama, pakylėk ligi dangaus". Daina "Mamai" tapo tikru hitu ir atlikėjas su malonumu ją atliks Didžiąjame Motinos dienos koncerte. Kai kuriems kitiems atlikėjams teks prisijaukinti dainas, kurių jiems dar neteko dainuoti, tačiau todėl koncertas tik dar labiau intriguoja. Mantas Jankavičius sakosi pasimetęs tarp tokios daugybės lietuviškų dainų, skirtų mamoms. "Galbūt aš dainuosiu kelias dainas iš karto, nes, pavyzdžiui, mano mamos viena daina neapdainuosi", -- juokiasi atlikėjas.

Laukiame jūsų jaukią gegužės 5 - osios popietę. Atsiveskit mamą. P.S. Tėčiai kviečiami taip pat :)

Stilingas, didingas ir erdvus 14 10 restoranas esantis “Žalgirio“arenoje, kviečia per MAMOS dienai skirtą koncertą (Gegužės 5 d.), pasimėgauti šventiniais pietumis arba gurmaniška vakariene

Staliukų rezervacija tel. 861122033 arba el.paštu restoranas@1410.lt (Rezervacija būtina)

Daugiau informacijos www.1410.lt

Restorano meniu rasite ČIA

Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: 861255899.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Dirigentas Martynas Staškus
Marijonas Mikutavičius
Mantas Jankavičius
Merūnas
Stasys Povilaitis
Vaida Genytė
Sasha Song
Stepas Januška
Rūta Ščiogolevaitė
Karina Krysko
Evelina Sašenko
Ieva Narkutė
Neringa Tele Bim Bam
Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė
Ligitas Kernagis
Justinas Lapatinskas
Džimbos vaikai

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis